Polonya VFS Global Randevu 2023

,
Polonya VFS Global Randevu

Polonya D tipi ve C tipi vize başvuru işlemleri yoğunluk nedenliyle VSF Global randevu sisteminde sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Polonya VFS Global randevu sistemi üzerinden pasaportunuzun türünü ve vize tipini seçerek kolay bir şekilde vize başvurusu yapabilirsiniz. Randevu alarak, vize merkezine belgelerinizle gelmeniz ve süreci başlatmanız danışmanlık hizmetiyle sunulacaktır.

Polonya VFS Global Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pasaportunuzun son 2 sayfasının boş olduğundan ve 10 yıl içinde çıkarıldığından emin olarak Polonya VFS Global randevu sistemi üzerinden süreci başlatabilirsiniz. Vize form doldurma ve belge düzenleme işlemlerinde size yardımcı olacak danışmanlar, konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan kısa zamanda vize başvurunuzun sonuçlanmasını sağlayacaktır.

 • 2 biyometrik fotoğraf
 • 000 Euro sağlık sigortası teminatı
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Kimlik ve kimlik fotokopisi
 • D tipi veya C tipi vize başvuru formu
 • 3 aylık aktif hesap dokümanı
 • Maaş ve SGK dokümanları

E devlet üzerinden alacağınız belgelerle birlikte Polonya VFS Global merkezine gelinerek işlemlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için genel belge düzenlemeleridir. Eğitim, iş, ticaret ve aile birleşimi için gerekli olan evrak düzenlemelerinde ek belgeler istenecektir. VFS global merkezini ziyaret ederek danışmanlarımızdan detayları öğrenebilir, online başvuru seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Polonya VFS Global Online Randevu Al!

Online randevu almanız için ayırmanız gereken maksimum 5 dakikadır. Vize merkezi üzerinden alacağınız randevu ile Polonya VFS Global merkezinden size geri dönüş sağlanacak, randevu günü ve saatinde merkeze belgelerinizle gelmeniz beklenecektir. Vize başvuru nedeniniz, kalacağınız süre ve dönüş tarihinizin de belirlendiği başvuru da yoğunluk nedeniyle süreç uzayabilmektedir. Rezervasyon belgelerinizi en az 1 ay sonraya alarak, başvurunuzu sistem üzerinden başlatmanız ve vize seçeneklerini değerlendirerek süreci tamamlamanız gerekir.

 • Online başvuru için Polonya VFS Global randevu sistemine giriş yapınız.
 • Vize türünü ve pasaport tipini seçiniz. ( gri, yeşil, siyah ve bordo)
 • En yakın Polonya VFS Global merkezini seçin.
 • Randevu oluşturmak için alacağınız hizmet kapsamında sunulan seçenekleri tercih ederek, ücretinizi ödeyiniz.
 • Randevunuzu oluşturarak güncel bilgi detaylarını inceleyiniz.

Polonya VFS Global Vize Hizmetleri

Vize işlemleriniz için vize merkezi üzerinden biyometrik fotoğraf çekimi, seyahat sigortası, fotokopi ve kurye hizmetlerine yer verilmektedir. Polonya VFS Global randevu oluşturduktan sonra eksik evrakların tamamlanması ve fotokopi hizmetlerinin kullanılması için büyük bir ekiple çalışılmaktadır.

D tipi Polonya vize başvurusu; 180 günlük eğitim, iş, ticaret, aile ziyareti, aile birleşimi, tıbbi destek ve turistik işlemler için başlatılmaktadır.

C tipi Polonya vize başvurusu; C tipi vize işlemleri için 90 günlük vize seçenekleri sunulmaktadır. İş, eğitim, staj, turistik ve kültürel gezi amaçlı gidişler için başvuru yapılabilmektedir.

Profesyonel hizmet ve hızlı vize işlemleri için VFS Global, Avrupa vize başvuru seçeneklerini kullanarak, hızlı bir şekilde işlem yapmanızı sağlayacaktır.

Polonya VFS Global Vize Randevusu Alamıyorum!

Polonya VFS Global randevu sistemi üzerinden randevu alamama nedeniniz yoğunluk ve pandemi kısıtlamalarından kaynaklanabilmektedir. 2023 yılındaki yeni düzenlemelerle, konsolosluğa gidilmeden aracı vize merkezinden vize başvurusu işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğitim, iş, ticari, turistik ve aile ziyareti amaçlı vizeler için yeni düzenlemeler yapılarak, kısıtlamalar üzerinden sistem üzerinden randevu verilmemektedir.

VFS Global, başvuru takiplerinizi yapabileceğiniz güncel bilgilendirme yaparak, kurye hizmetiyle de belgelerinizi size teslim edecektir. Kısıtlamalar ve pandemiden kaynaklı düzenlemeler nedeniyle sistem üzerinden sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. En Yakın VSF merkezine giderek, danışmanlardan bilgi alabilir, vize başvuru sürecini başlatarak, süreci hızlandırma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://www.visacenter.com.tr/polonya-vizesi-schengen-mi/

https://www.visacenter.com.tr/polonyada-evlenmek/

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.