Vize Hakkında

Isparta Vize Merkezi

Isparta Vize Merkezi İşlemleri

Isparta vize merkezi bu ilimizde ve çevre ilçelerde oturan vize başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlarımıza hizmet veren Visa Center Visa Global Services yetkili temsilciliğidir.

Temsilciliğimizde vize işlemleri hakkında bilgi alabilir, vize ücretleri ödemeleri yapabilir, gerekli evrak listesini temin ederek belgelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Vize başvuru işlemleri konusunda uzman olan personelimiz profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı vizyonlarıyla vize alımınızı kısa sürede gerçekleşmesi için size yardımcı olacaklardır.

 Isparta ilinde oturan müşterilerimiz vize işlemlerinin daha kısa sürede gerçekleşmesi için Antalya merkezimize  başvurabilirler. Gerekli evrakları tamamlayan vize başvuru sahipleri belgelerini kurye-kargo aracılığı ile temsilciliklerimiz ve merkezlerimize ulaştırabilirler.

Hangi Ülkelerin Vizeleri Isparta Vize Merkezinden Temin Edilebilir?

Isparta vize merkezinde dünyanın tüm ülkelerinden vize almak için gereken evraklarınızın listesini alabilirsiniz. Online Başvuru formu doldurma ve vize talep dilekçesi yazma konusunda da temsilciliğimiz size hizmet sunacaktır.

Bazı ülkelerin vizesine başvurabilmek için bölge kısıtlaması olabilir, başvurduğunuz ülkeye göre başvurabileceğiniz merkezler belirlenmiştir. Bu konuda en avantajlı merkezlerimiz İstanbul ve Ankara ilinde bulunmaktadır.

 Konsoloslukların ve büyükelçiliklerin olduğu bu illerden yapılan başvurularda bir kısıtlama bulunmamaktadır. Bu husustaki detaylı bilgilere ücretsiz çağrı merkezimizden ya da e-mail yoluyla bilgi alabilirsiniz, Isparta ilinde oturan müşterilerimiz Isparta temsilciliğimize bizzat uğrayarak tüm sorularının cevaplarını alabilirler.

 Bu sayede zaman ve para kaybetmeden başvuracakları ülkenin vize uygulamalarını öğrenir, gerekli evrakları tamamlar ve vize başvuru sürecini başlatabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp