Gümüşhane Vize Merkezi

Gümüşhane Vize Merkezi

Gümüşhane ve yakın çevresinde ikamet eden insanlar, yurtdışı vize işlemlerini Gümüşhane vize merkezi temsilciliğinde yapabiliyorlar. Gümüşhane vize merkezi – visa center temsilciliği, Karadeniz bölgesinde yaşayanların, İngiltere, Hollanda, Almanya ve Avustarya gibi schengen bölgesi ülkelerine vize alınmasını kolaylaştırıyor. Bu bölgede yaşayanlar, vize işlemlerini, bulundukları yerden daha kolay yapabiliyorlar. Gümüşhane vize merkezi, vize başvuru evraklarının tamamını Ankara’ya en kısa sürede ulaştırıyor.

Nevşehir Vize Merkezi

Vize başvurularında istenilen belgeler arasında şunlar yer alıyor;

  • Seyahat edilecek ülke konsolosluğuna hitaben yazılmış dilekçe,
  • Vize başvuru randevusu,
  • Vize başvuru formunun eksiksiz doldurulması,
  • Geçerli pasaport,
  • Kimlik belgeleri,

Vize başvurularında, istenilen tüm belgeleri hazırlayanlar, başvuru yapılan vize türü için belirlenen ücretini öder ve evraklarını temsilcilik personeline teslim ederler.

Gümüşhane neyi meşhur yerleri?

Tomara Şelalesi Tabiat Parkı

Artabel Gölleri Tabiat Parkı

Torul

Karaca Cave

Limni Gölü Tabiat Parkı, meşhur yerleri içerisindedir.

Gümüşhane'nin özellikleri nelerdir?

Gümüşhane yemekleriyle yerli ve yabancı turistlerin ziyaretindedir.

Gümüşhane nasıl bir şehirdir?

Gümüşhane doğal güzellikleri ile bilinen her açıdan donanımlı bir şehirdir.

Gümüşhane Vize Merkezi

Gümüşhane Vize Merkezi

Gümüşhane Vize Merkezi İşlemleri

Karadeniz bölgesinde yaşayan ve yurtdışı vizesi almak isteyen vatandaşlarımız Gümüşhane Vize Merkezi temsilciliğimize başvurabilirler.

Almanya, İngiltere, Avusturya, Hollanda gibi ülkelerin vizeleri en kolay yoldan adresinize teslim edilmekte, vize başvurusunun başlangıcından itibaren uzman desteği tarafınıza sağlanmaktadır.

Gümüşhane ilimizde yaşayan vatandaşlarımız ve çevre illerde bulunan vize başvurusu sahipleri en kısa yoldan vize almanın keyfini sürerler. Vize başvurularınızın bölge kısıtlamasına uğramaması için Ankara’daki genel merkezimizde daha süratli vize işlemleri gerçekleştirilmektedir.

 Uygun olduğunuz takdirde başkentte yapabileceğiniz işlemlerin olumlu sonuçlanması daha olasıdır. Tüm evraklarınız Gümüşhane temsilciliği tarafından en kısa sürede merkezimize ulaştırılır.

Vize başvuru randevuları adınıza alınır, tüm aşamalarda desteğimiz eksik olmaz. Daha detaylı bilgilere temsilciliğimize bizzat başvurarak ya da iletişim kanallarımızdan irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

Vize Başvuruları ve Vize Ücretleri

Gümüşhane Vize Merkezi size her konuda yardımcı olacaktır, vize başvuruları için gerekli evraklarınızın tamamlanması sağlanacaktır. Vize ücretleri ülkeden ülkeye değişmekte, seyahat amacına göre belirlenen vize türlerine göre de farklı ücretler alınabilmektedir.

Ayrıca tekli giriş çıkışlar, çoklu giriş çıkışlar, transit geçişler için ücret farklılıkları görülebilmektedir. Konsolosluk harçlarının yanı sıra hizmet bedellerini vize alım bütçenizi belirlerken göz önünde tutmalısınız.

Vize ücretleri Euro, Dolar ve Kanada Doları  gibi farklı döviz kurlarında talep edildiğinden günlük kur hareketlerine göre değişebilmektedir. Bütün vize ücretleri detaylarına temsilciliğimizdeki uzman personelimizle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Vize Merkezi Videosu;

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.