Aachen Vize

Almanya Aachen Vize Başvurusu

Aachen bir sınır şehridir. Almanya’ya bağlı olan bu kent, hem Hollanda hem de Belçika ile komşudur. Türklerin bu şehir merkezli yapacakları olan ziyaretlerde vize talebi söz konusudur. Aachen vize alımı, tanımlanmış kural ve kriterlere göre yapılmaktadır.

Aachen İçin Vize Gereklimi?

Aachen için vize gereklimi: Aachen vize, seyahat öncesinde kesinlikle alınmalıdır. Almanya vizesi olarak da bilinir. Başvuru şartlarına ve aynı zamanda talep edilen belgelere göre hareket edilmesi gerekmektedir.

Aachen İçin Vize Şartları

Açık bir biçimde ifade edilen Aachen için vize şartları içerisinde belge temini her daim ilk sırada gelir. Aynı zamanda devam eden ve sonuçlanmamış bir mahkeme süreci vize alımına engeldir.

Aachen Turist Vizesi

Kısa süreli bir vize olarak tanımlanmış Aachen turist vizesi, 90 güne kadar olan seyahatler için geçerli olmasıyla bilinmektedir. Hem multi hem de tek girişli türleri mevcuttur.

Aachen Vize Başvurusu

Aachen vize başvurusu işleminde konsolosluk tam yetkiye sahipken, Almanya’nın tanımış olduğu aracı kurumlar da bu noktada müşteri kabul etmektedir.

Aachen Vize Evrakları

Aachen vize evrakları şunlardır;

  • Seyahat sağlık poliçesi ve meslek evrakları,
  • Uçak bileti,
  • Otel rezervasyonu,
  • Pasaport ve 2 tane fotoğraf,
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ve kimlik kartının fotokopisi,
  • Pasaport ve ikametgah ile form istenmektedir.

Aachen Vize Fiyatları / Ücreti

Hemen 80 Euro olan Aachen vize fiyatları / ücreti yatırılmalıdır. Konsoloslukların Türk lirasını da kabul ettiklerini ifade etmek lazım. Bunun yanı sıra banka havalesi tercih edilmesi gereken yöntemdir.

Aachen Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Aachen vizesi kaç günde çıkar: Almanya vize almak için yapılan başvurunun ardından bunun sonuçlanması 5 günden az değildir. 15 gün en üst sınırdır.

Aachen Vizesi Nasıl Alınır?

Aachen vizesi nasıl alınır: En çok kullanılan yöntemlerden birisi olan aracı kurum üzerinden Aachen vize alımı, bunun size rahatlıkla ulaştırılması demektir. Bunun yanı sıra konsolosluğa bizzat kendiniz giderek de vize başvurusunu tamamlayabilirsiniz. Daha çok bilgi için hemen bizi aramalısınız.

5/5 - (1 vote)
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.