Vize Evraklarının Kargo ile gönderilmesi

Vize Evraklarının Kargo ile gönderilmesi

Visa Center vatandaşların vize evraklarını anlaşmalı olduğu ve güvenilir olan Yurtiçi ve Mng kargoları tarafından göndermektedir.

Schengen Vis Sistemi

Vize evraklarının kargo ile gönderilmesi – Visa Center tarafından sorunsuz olarak halledilmektedir.

Vize Evraklarının Kargo ile gönderilmesi

Vize Evraklarının Kargo ile gönderilmesi

Visa center firmasına ulaştırılan evrakların eksik olup olmadığı kontrol edilmektedir. Bu sayede oluşabilecek problemler engellenmiş olacaktır. Kontrolden sonra randevu alınmaktadır.

Aile birleşimi vizesi ne zaman çıkar?
Aile birleşimi vizesinin sonuçlanma süresi normal koşullarda 5 gün içerisinde gerçekleşmektedir.
Vize işlemleri nerede yapılır?
Vize işlemleri gereken belgelerin bir araya getirilmesinden sonra yetkili konsolosluklarda, konsoloslukların yetki verdiği firmalarda veya bazı ülkelerin izin verdiği sürece online ya da kapıda vize işlemiyle yapılabilmektedir.
iDATA barkod numarası nerede?
Pasaport ve barkod numaraları kayıt sonrası kişilere verilen pasaportların teslim fişleri üzerinde yer alır.

Visa Center tarafından vize başvuru formu sorunsuz olarak doldurulmaktadır. Vize başvurusunda bulunacak vatandaşlar sadece randevu gününde gelip vize başvurusu yapacaktır.

Böylece vatandaşlar zaman ve maliyet kaybından kurtulmuş olacaktır. Visa Center firması sayesinde oluşabilecek bütün sorunlar en aza indirgenmiş olacaktır. Visa Center uzman ekibi ile en zor işlemleri bile kolaylıkla halledilmesini sağlamaktadır. Firma birçok ilde profesyonel hizmet vermektedir.

Vize Belgelerinin Kargo ile gönderilmesi

Vize evraklarınızı anlaşmalı olduğumuz kargolar ile ( Yurtiçi ve Mng) ile tarafımıza önceden gönderilmesi durumunda ön kontrol yapılmakta eksikler bildirilmekte ve randevu alınmaktadır.

Ayrıca Vize Başvuru Formu hatasız olarak doldurulmaktadır. Vize Başvurusu yapacak kişi sadece randevu günü gelerek vize başvurusu yaparak zaman ve maliyet kaybı yaşamamış olmaktadır. Böylece oluşabilecek olumsuzluklarda minimize edilmiş olmaktadır.

Firmamız Hakkında

Firmamız Türsab ve Turizm bakanlığı kaydı olan uzman kadrosu ile sadece vize işlemleri yapan ve Türkiye’nin önde gelen tur firmaları ile ticari firmaları ile çalışan bir firmadır.

Firmamız hakkında referanslarımızdan da bilgi alabilirsiniz. Firmamızın Ankara,Gaziantep,İstanbul,İzmir,Bursa,Adana,Hatay ve Mersinde şubeleri bulunmaktadır. Vize başvuru evraklarını buradaki firmalarda iletebilir Kurumlarımızda evraklarınız ön kontrolden geçerken siz kahvenizi içebilirsiniz.

Vize Evraklarının Kargo ile gönderilmesi Videosu;

Oyla! post