Eskişehir Vize Merkezi - Visa Center
Vize Hakkında

Eskişehir Vize Merkezi

Eskişehir Vize Merkezi İşlemleri

Eskişehir Vize Merkezi, Almanya, Hollanda, İtalya, Fransa, İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya gibi ülkelerin vize işlemlerinin gerçekleştirildiği güvenilir bir vize başvuru temsilciliğidir.

Vize başvurusu yapmaya karar veren vatandaşlarımız temsilciliğimizle iletişime geçerek vize alım sürecinin tüm aşamaları hakkında doğru bilgilere ulaşır.

Uzman danışmanlarımız eşliğinde her aşamaya titizlikle hazırlanır ve vize başvurularını eksiksiz ve hatasız şekilde tamamlayarak istedikleri vize türünde vizelerine kavuşurlar. Uzun süreli çalışma ve oturma izinleri gibi uzmanlık gerektiren hukuki işlemler profesyonel çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilir.

Kimi ülkeler vize başvurularında bölge sınırlamasına gittiğinden lütfen başvuru yapabileceğiniz merkezleri irtibat noktalarımızdan öğreniniz.

 Ankara merkezimiz vize işlemlerinin daha kolay ve hızlı şekilde yapıldığı ve büyükelçiliklerle koordinasyon içinde çalışan en büyük merkezimizdir. Bu merkezimizde her konudaki işlemler hızlıca halledilmektedir.

 

Vize Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eskişehir Vize Merkezi başvurularınızı kategorize ederek seyahat amacınıza göre başvuracağınız vize türünü tespit eder, bu vize türü için gerekli evrak listesini size sunar.

Evraklarınız tamamlandıktan sonra belgelerdeki bilgileri kontrol eden uzman danışmanlarımız, vize randevularını ayarlar, tüm gerekli evrakları ilgili ülkenin büyükelçiliğine veya konsolosluklarına ulaştırır.

Bu ülkelerin vize veren departmanlarıyla uyumlu bir çalışma yapan çalışanlarımız mümkün olan en kısa sürede vizenize kavuşmanıza yardımcı olur.

Siz de eğer güvenli bir şekilde hızlıca seyahat edeceğiniz ülkenin vizesini alabilmek istiyorsanız, Eskişehir Vize Merkezi ya da Ankara Vize Merkezi’mizle iletişime geçin, kaliteli bir hizmet ile vizenize sorunsuzca kavuşun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu