VİZE İŞLEMLERİ ONLİNE RANDEVU

Başvurunuz esnasında paylaşacağınız GSM numarası, adres, ad-soyadı, TC Kimlik numarası, Pasaport bilgileri, Aile bilgileri, seyahat edeceğiniz ülke bilgileri, seyahat tarihleri, hali hazırdaki iş yeri adı / adresi / telefonu, cinsiyet ve elektronik posta bilgileriniz, hizmet almak istediğiniz vize işlemlerine uygun gerekli evrakların ve vize tekliflerinin tarafınıza gösterilebilmesi, telefon, sms veya elektronik posta ile iletilebilmesi, vize başvuru formlarının doldurulması ve vize başvurunuzun tamamlanabilmesi için tarafınızla iletişime geçilebilmesi ve size doğru şekilde hitap edilebilmesi amaçlarıyla, bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması hukuki sebebine dayalı olarak, otomatik yollarla, Eraytur Visa Center Seyahat Acentası Ltd.Şti tarafından işlenecek ve belirtilen amaçlarla Visa Center Seyahat Acentası’nın yetkilendirilmiş iş ortaklarına ,çalışanlarına aktarılacaktır. Onun dışında yasal kurumlar hariç paylaşım yapılmayacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sahip olduğunuz haklarınız ve detaylar için Gizlilik Politikasını okuyunuz.Vize Ön Başvuru Formu – Randevu Talebi

Almanya ve Schengen vize talebinde bulunmadan önce üstte bulunan online randevu talep formunu doldurmanız gerekmektedir. Talebinizin hemen ardından İlgili personellerimiz sizinle iletişim geçecek, vize ile ilgili hazırlamanız gereken belgeler listesi, başvuru için  gelmeniz gereken adres ve randevu tarih ve saati ilgili bilgi verecektir. Tüm bilgiler firmamızca ücretsiz bir şekilde aktarılmakta olup, sizden vize başvuru öncesi para talep eden kurumlara karşı dikkatli olmanızı önemle rica ediyoruz.

vize randevu taleplerinizi en erken şekilde ve mümkünse 1(bir) ay öncesi yapmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Son günlere bırakılan başvurular genelde yaşanan yoğunluk nedeni ile geç olarak sonuçlandığında mağduriyete neden olabilmektedir.

0850 220 37 34  numaralı iletişim hattımız üzerinden telefonla randevu ve bilgi alabilirsiniz.

Randevusuz başvurular kesinlikle kabul edilmemektedir.