Burkina Faso Cumhuriyeti Vize Başvuru Formu

Burkina Faso Cumhuriyeti Vize Başvuru Formu

Afrika kıtasının batı bölümünde yer alan Burkina Faso Türkiye’ye vize uygulayan ülkeler arasında bulunur. Vize başvuruları için Ankara Burkina Faso Büyükelçiliği’ne başvuru yapılabilir. Ancak başvuru öncesinde başvuru formunun doldurulması gerekir. Burkina Faso Cumhuriyeti vize başvuru formu büyükelçilik aracılığıyla alınabilir. Büyükelçilik sitesi üzerinden vizeye ulaşamadıysanız Visa Center’in ülke için ayrılmış sayfası üzerinden edinebilirsiniz. Ayrıca merkezimizden yararlanarak başvuru formunuzu doldurabilirsiniz.

Burundi Konsolosluğu

Burkina Faso Cumhuriyeti Vize Başvuru Formu

Burkina Faso Cumhuriyeti Vize Başvuru Formu

Burkina Faso Vize Başvuru Formunun Özellikleri

Burkina Faso vize başvuru formu İngilizce veya Fransızca dilinde doldurulabilecek bir formdur.

Formda yer alan 20 sorunun cevaplanması gerekir. Bu sorular seyahat bilgileri, kişisel bilgiler, aile bilgileri, iş bilgileri, eğitim bilgileri ve konaklama bilgilerini içeren sorulardır. Soruların doğru olarak cevaplanması vizenin alınabilmesi için yarar sağlar.

Sorular cevaplandıktan sonra tarih bilgisi yazılmalı ve başvuru yapan kişi tarafından imza atılmalıdır. Böylelikle başvuru formu ile vize evrakları birlikte büyükelçiliğe verilebilir. Vize evrakları konusundaki detayları ise Visa Center’den online randevu alarak veya telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca bizzat Ankara Çankaya hizmet verdiğimiz şubemize ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.

Burkina Fasoya nasil gidilir?

Burkina Faso ya gidebilmek için ilk olarak Burkina Faso Cumhuriyeti Konsolosluğu’na başvuru talebinde bulunulmalı.

Burkina Faso vizesi nasıl alınır?

Burkina Faso Cumhuriyetini başvuru talebinde bulunulduktan sonra başvuru formu doldurulur ve vize işlemleri gerçekleşir.

Burkina Faso vize var mı?

Burkina Faso’ya vize vardır. Ancak bu durum pasaport ve vize türüne göre değişkenlik gözetir.

Oyla! post