Vize Merkezleri İletişim

 

Telefon: 0850 307 9681

E-posta: [email protected]

 

Vize Nedir ve Nasıl Alınır?

Son zamanlarda insanlar yaşadığı ülke dışında bir yerlere seyahat etmek ya da gelecek ayarlamak istemektedir. Ancak bu seyahatin gerçekleşmesi için sadece bilet alıp gitmek yetmez. Bazı ülkeler pasaport olmadan kişinin ülkeye giriş yapmasına izin vermemektedir. Vize işlem şartı koymaktadır.

Vize Merkezleri İletişim

Vize Merkezleri İletişim

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Öncelikle bizlerle iletişim halinde olarak gereken evrakları sizlerden teslim alıp işe başlıyoruz.

Bunlar;

Vize evrakları, davetiye mektubu, vize dilekçe yazısı, fotoğraf, pasaport gibi evraklar, sizlere yardımcı olmak adına sizden teslim alıyoruz. Daha sonra gerekli işlemleri başlatıyoruz.

Gidilmek isteyen ülke için lazım olan tatil ve konaklama, araç kiralama, fuar kongre hizmetleri, kurumsal çözümler, lisans eğitim hizmeti, transfer hizmeti, vize başvuru sigorta hizmetleri, bireysel çözümler, kurumsal çözümler vize danışmanlığı ve başvuru hizmetleriyle güzel bir organizasyon ayarlayarak harika bir seyahat yaşamanızı sağlıyoruz.
Vize başvuru merkezi ne iş yapar?

Vize başvuru merkezi gerekli olan evrakların hazırlanması ile birlikte her türlü vize işlemlerini başvuru sahibi adına gerçekleştirir.

Vize Merkezi nedir?

Vize merkezi konsolosluklar tarafından yetkilendirilen şirketleri anlatmak için kullanılan genel bir isimdir.

VFS Global kaça kadar açık?

VFS Global hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar çalışma saatleri içerisinde çağrı merkezini arayarak müşteri hizmetlerinden yararlanır.