Firmamız Hakkında Vize Merkezi

 

Hakkımızda Visa Center firması, faaliyetlerini sürdürdüğü turizm sektörü dahilinde kurum, kuruluş ve şahıslar için başarılı ve uyumlu bir işbirliği sağlamaktadır. Firma politikamız gereği öncelikli olarak güler yüzlü bir yaklaşım sergilenirken, güvenilir ve dinamik bir çalışma sistemi sunulmaktadır.

Fransa Aile Birleşimi

Bu bağlamda yurt içi ve yurt dışında sahip olduğumuz güçlü bağlantılar sayesinde kısa zamanda turizm sektöründe güçlü bir yer elde etmeyi başardık. Firmamız vize başvurularınızı gerçekleştirmeniz, yurtiçi ve yurtdışı geziler sağlayabilmeniz, taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları ve birçok konuda tecrübeli bir kadro ile ekonomik organizasyonlar sağlamaktadır.

Bilim, ticaret, sağlık ve bankacılık gibi birçok farklı alanda faaliyet gösteren kuruluşlar, dernekler, okul ve özel şirketler gibi kurumlar için hem yurtiçinde hem de yurtdışında organizasyonlar gerçekleştirebiliyoruz. Sunduğumuz bütün hizmetlerin detayları konusunda acentelerimiz veya web sayfamız üzerinden bilgi alınması mümkündür. Visa Center olarak 1998 yılından bu yana 20 yılı aşan tecrübemiz sayesinde uzman ve deneyimli bir kadro ile size birçok konuda hizmet sunmaya her zaman hazırız.

Visa Center olarak sizlere sunduğumuz hizmetler arasında;

 • Vize danışmanlığı ve başvuru hizmetleri
 • Yurtiçi ve yurtdışı turlar
 • Kurumsal çözümler
 • Bireysel çözümler
 • Fuar ve kongre hizmetleri
 • Executive tatil organizasyonları
 • Yurtdışı lisans eğitim hizmetleri
 • Vize başvuru sigorta hizmetleri
 • Kurumsal tatil ve gezi organizasyonları
 • Tatil ve konaklama rezervasyon hizmetleri
 • Gemi seyahatleri ve yer hizmetleri
 • Araç kiralama
 • Yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlar
 • Yurtiçi ve yurtdışı transfer seyahat hizmetleri yer almaktadır.

Firmamız üzerinden tüm bu hizmetleri talep edebilmeniz açısından tamamen güler yüzlü bir kadroyla uzman bir yaklaşım sağlamaya özen gösteriyoruz. Bu sayede alanında uzman personellerimiz hem iletişim süreci hem de hizmet sürecinde her zaman memnuniyetinizi sağlamak için çalışmaktadır. Vize İşlemleri Ve Danışmanlık Süreci Vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi açısından başvuru işlemlerinden başlamak üzere sürecin son noktasına ulaşana kadar hassas bir çalışma yürütülmektedir. Bu kapsamda aldığınız danışmanlık hizmetleri ile birlikte vize talep ettiğiniz ülkenin istediği tüm gereklilikleri, evrakları ve koşulları yerine getirmeniz için hazırlık sürecinde size destek oluşturulmaktadır.

Firmamız Hakkında Vize Merkezi

Firmamız Hakkında Vize Merkezi

İlk aşamada pasaport işlemleri ile başlayan ve sonrasında daha zor standartlar bulunan vize işlemleri için her ülkenin talep ettiği hazırlık sürecine göre özel bir hizmet sistemi sağlanmaktadır. Türkiye’den Avrupa’ya ulaşan süreçte Almanya ve Fransa gibi ülkelerde eksiksiz başvurular gerçekleştirmeniz için danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca dünyanın dört bir köşesinde Avrupa, Asya ve Afrika ülkeleri, Amerika kıtası, Avustralya gibi birçok noktaya vize almak için gerçekleştireceğiniz başvurularda sunduğumuz profesyonel destek büyük bir kolaylık oluşturacaktır.

Danışmanlık hizmetleri kapsamında sizler için oluşturacağımız birçok hizmet ayrıntısı yer almaktadır. Bu kapsamda başvuru dosyanızın hazırlanması, eksiksiz bir talep oluşturulması ve açık bilgiler sağlanması için destek verilir. Başvuru gerçekleştireceğiniz ülkenin diline uygun bir şekilde konsolosluk için yazılacak mektubun hazırlanması açısından gereken dil bilgisi ile hizmet verilir. Ülkeler tarafından vize başvuruları sırasında talep edilen ulaşım ve konaklama rezervasyonları, sponsor bilgileri, çalışma bilgileri ve sigorta bilgileri konusunda da detaylı evrakların hazırlanması açısından destek verilir.

Konsoloslukların talep ettiği şahsi başvurular dışında aracı kurumların yapabileceği başvurular için firmamız sizin adınıza işlemlerinizi gerçekleştirme gibi bir avantaj oluşturabilmektedir. Vize danışmanlık hizmetlerimiz çerçevesinde; konsolosluk tarafından belirlenen tarihte gerçekleştirilecek randevular önceden gün ve saat olarak bildirilir. Bu konuda danışmanlık hizmetleri ile birlikte randevu sürecinde yapılacak görüşme için prova çalışmaları ve durum değerlendirmesi eksiksiz bir şekilde yapılabilir.

Bu geniş hizmet çerçevesi içerisinde firmamız kurulduğu ilk günden bu yana %100 civarında başarılı vize alma oranı göstermiştir. Çok küçük oranlarda başarısız sonuçlar kapsamında, firmamızın kontrolü dışında ortaya çıkan durumlar nedeniyle vize onay işlemleri alınmasında sorunlar yaşanabilmektedir. Özellikle pasaportunuzda olumsuz vize damgası bulunmaması için eksiksiz ve dikkatli bir süreç yürütülmesine yüksek özen gösterilir.

Yılların sağladığı tecrübe ile size hizmet verdiğimiz farklı alanlarda detaylı bilgiler almak ve hizmet talebinde bulunmak için 365 gün firmamız ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Seviyeli, güler yüzlü ve bilgili personellerimiz sayesinde kurulan iletişimler ile hızlı ve detaylı bir süreç yürütülebilir. Aynı zamanda web sayfamız üzerinde de aradığınız tüm bilgileri veya WhatsApp destek hattı üzerinden farklı bilgileri talep etme imkanınız yer almaktadır