Sierra Leone Vize Başvuru Formu

Sierra Leone Vize Başvuru Formu

Türk vatandaşlarının Sierra Leone ülkesine gitmesi için vize almış olmaları gerekir. Geçerli vizesi olmayan kişiler vize başvurusu yaparlar. Bu başvuru esnasında vize için hazırlanmış olan başvuru formunu doldurmaları gerekir. Bu form online olarak edinilip İngilizce dilinde doldurulması gereken bir formdur. Ayrıca forma Ankara’da hizmet veren Sierra Leone Konsolosluğu aracılığıyla da ulaşmak mümkündür. Sierra Leone vize başvuru formu hakkında bilgi almak isteyenler hazırladığımız içerikten yararlanabilirler.

Sierra Liena Konsolosluğu

Sierra Leone Vize Başvuru Formunda Hangi Sorular Vardır?

İngilizce doldurulması gereken vize başvuru formunda çok sayıda soru vardır. Vizeye ihtiyaç duyanların ise bu soruları doğru olarak cevaplandırmaları gerekir. Çıktı alarak formu dolduranların ise düzgün yazıyla doldurmaları lazımdır.

Sierra Leone vize başvuru formunda yer alan sorular şunlardır;

  • Seyahat amacınız
  • Pasaport bilgileriniz
  • Aile bilgileri
  • İş bilgileri
  • Eğitim bilgileri
  • Sierra Leone vizesinin geçmişte alınıp alınmadığı
  • Sierra Leone konaklama bilgileri
Sierra Leone Vize Başvuru Formu

Sierra Leone Vize Başvuru Formu

Vize başvuru formunda sorulan sorulara vereceğiniz cevaplar konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Visa Center merkezimizin danışmanlarına ulaşarak yardım alabilirsiniz. İletişim numaralarımızı kullanarak her an yardım alabilirsiniz.

Sierra Leone Vize Formunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sierra Leone vize başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gereken birkaç konu vardır.

Bu konulardan en önemlisi başvuru formu, vize evrakları ve randevu sırasında verdiğiniz belgelerde yazanların hepsinin aynı olmasına özen göstermenizdir. Ayrıca formu çıktı alarak dolduruyorsanız düzgün bir yazıyla anlaşılır şekilde doldurmanız gerekmektedir. Formu vize başvurunuzdan 3 gün önceden doldurmaya başlamalısınız. Vize başvuru formuna dair vereceğiniz cevaplar konusunda sıkıntı yaşıyorsanız www.visacenter.com.tr adresimizden bilgi alabilirsiniz.
Sierra Leone vize istiyor mu?

Batı Afrika ülkesi olan Sierra Leone’ye gitmek isteyen bordo, yeşil ve gri pasaport sahibi Türk vatandaşlarına vize zorunluluğu bulunmaktadır.

Sierra Leone ye nasıl gidilir?

Türkiye’den direkt uçuşların olmadığı Sierra Leone yolculuğu için öncelikle Fas’ın Kazablanka şehrinde uçmak gerekir.

Sierra Leone Büyükelçisi kimdir?

Sierra Leone Büyükelçisi Mohamed Hassan Kai-Samba’dır. Ankara’da bulunan büyükelçilik vatandaşlara hizmet vermektedir.

Oyla! post