Sierra Liena Konsolosluğu

Sierra Liena Konsolosluğu

Türkiye ile Sierra Liena ülkesi arasında vize muafiyeti anlaşması yapılmamış olup, Türk vatandaşların ülkeye gidebilmek için vize almaları gerekmektedir. Sierra Liena konsolosluğu üzerinden yapacağınız vize başvuruları kapsamında Visa Center olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Sierra Liena Aile Birleşimi

Vize işlemleriniz için öncelikle web sitemizde yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Daha sonrasında konsolosluğa gerekli evraklar ve başvuru formunuz ile giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Turizm sektöründe vermiş olduğumuz geniş hizmet kapsamı dahilinde web sitemiz üzerinden sizlere vize alım işlemleri konusunda ücretsiz yardımcı olmaktayız.

Sierra Liena Konsolosluğu

Sierra Liena Konsolosluğu

Sierra Liena Fahri Konsolosluğu

Sierra Liena ülkesinin Türkiye’de sadece fahri konsolosluğu bulunur. Ankara’da yer alan bu konsolosluk kapsamında; vize işlemleri, vize ücretleri, vize başvuruları, kısa ve uzun süreli vize gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Visa Center firmamız konsolosluk görüşmeleri hakkında sizlere detaylı bir bilgi verebilmek için web sitemiz üzerinden çeşitli yazılar yayınlamaktadır. Sierra Liena ülkesine seyahat edecekseniz vize alım işlemleriniz doğrultusunda web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Konsolosluk üzerinden yapacağınız başvuru işlemi sonrasında olumlu ya da olumsuz geri dönüş tarafınıza sağlanır.
Sierra Leone Neyi Meşhur?

Sierra Leone elması, balığı, kakaosu ve kahvesi ile ünlüdür, ülkenin meşhur olan birçok tarım ürünü bulunmaktadır bunlar; pirinç, palmiye tohumu, yer fıstığıdır.

Sierra Leone dini nedir?

İslam’ın misyonerliği mağlup ettiği ülke olarak bilinen Sierra Leone nüfusunun yüzde 78’i Müslümanlardan oluşmaktadır.

Free Town hangi ulkede?

Sierra Leone’nin en büyük şehri ve başkenti olan Free Town, aynı zamanda Afrika’nın Atlas okyanusunda bulunan en önemli Liman kentidir.

Oyla! post