Sierra Liena Aile Birleşimi

Batı Afrika ülkeleri arasında yer alan Sierra Liena insanların yaşamak için tercih ettiği yerler arasında bulunur. Eğer sizde bu ülkede yaşamak istiyorsanız aile birleşiminden yararlanarak yaşama şansı elde edebilirsiniz. Ancak Sierra Liena aile birleşimi için evleneceğiniz kişinin, eşinizin, annenizin, kardeşinizin veya babanızın ülkede ikamet ediyor olması gereklidir. Ayrıca bu kişiler o ülkenin vatandaşı olduğu durumda da aile birleşiminden yararlanabilirsiniz.

Sierra Liena Aile Birleşiminde Evrak Teslimi

Sierra Liena aile birleşimi vizesini alarak ülkede yaşamaya başlamak isteyenler Ankara’da hizmet veren ülke konsolosluğuna başvurabilirler. Başvurunun tamamlanarak vizenin alınabilmesi için evrak teslimi gerekir. Teslim edilecek evrakların ortak özelliğinin ülkede bulunan kişiyle akrabalık bağı olduğunun kanıtlanmasıdır. Davet mektubu, başvuru formu, evlenme cüzdanı, pasaport, evlilik kayıt belgesi, kimlik fotokopisi. İngilizce dil yeterlilik belgesi ve nüfus kayıt örneği gibi belgeler konsolosluğa teslim edilir. Ayrıca başvuru için vize merkezlerinin de yaptığı çalışmalar vardır.

Sierra Liena Aile Birleşiminde Visa Center Hizmetleri

Ankara’da hizmet veren Visa Center firmamız Sierra Liena’da yaşamayı sağlayacak aile birleşimi için sizlere danışmanlık hizmetleri verir. Vize için evraklarda bulunması gereken detaylar, vize ücreti ve başvuru zamanına dair tüm detaylar ekibimiz tarafından size anlatılır. Böylelikle eksik belge olmadan ve sıkıntı yaşamadan başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu
whatsapp
×