Vize Hakkında

Adana Vize Merkezi

Adana Vize Merkezi İşlemleri

Adana Vize Merkezi, şirketimizin yurtdışı vize işlemleri için başvuran müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan bir danışmanlık merkezidir.

Alanlarında uzman ve güler yüzlü personeli ile Adana ilinde yaşayan ve yurtdışına seyahat etmek için vize talebinde bulunanlara sürekli bir destek sağlamaktadır.

Sektöründe öncü olan Visa Center Visa Global Services merkezleri vize başvuru işlemlerinin her aşamasında başvuran kişilere danışmanlık hizmetini eksiksiz vermekte, vize başvurularının olumlu sonuçlanabilmesi için gerekli tüm adımların doğru ve etkili bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Vize başvurularında gerekli olan evraklar dikkatli ve özenli bir şekilde hazırlanıp ilgili ülkenin onay makamı olan Büyükelçiliklere sunulmalıdır.

Danışmanlık şirketimizin uzman personeli vize başvuruları hakkında tüm merak ettiğiniz soruları cevaplamakta, vize başvuru dosyanızın olumlu sonuçlanması için tüm tecrübelerini hizmetinize sunmaktadır.

Adana Vize Merkezi Verilen Hizmetler

Adana Vize Merkezi, vize başvuru formunun eksiksiz ve hatasız doldurulmasını başvuran kişinin adına sağlayabilir, vize talep dilekçelerinin seyahat amacı doğrultusunda doğru yazılmasını ve başvurulan vize türüne göre hazırlanmasını gereken evraklar listesini belirler.

Vize başvuruları için hukuk birimi bölümümüz evrakların düzenlenmesinde ve başvuru sürecinin tamamında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Vize ücretlerinin ödenmesi, gerekli sağlık sigorta poliçelerinin düzenlenmesi, Büyükelçiliğe vize başvurusu yapan kişi adına evrakların ulaştırılması ve vizeli pasaportların teslimini sağlayan Visa Center Global Services Adana ili ve çevresinde ikametgah eden ve yurt dışına çıkmak isteyen tüm kişilere hizmet sağlamaktadır.

 Vize başvuru sürecinin olumlu sonuçlanması için, uzun yılar boyu devam eden deneyimlerini saygın müşterileri ile paylaşır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp