Vize Hakkında

Tekirdağ Vize Merkezi

Tekirdağ Vize Merkezi İşlemleri

Visa Center Visa Global Services Tekirdağ Vize Merkezi temsilciliği en kaliteli vize başvuru hizmetlerinin sunulduğu bir yetkili temsilciliktir.

Vize başvurusunda bulunmak isteyen Tekirdağlılar ve çevre illerde, ilçelerde yaşayanlar temsilciliğimizden bilgi alabilirler.

Ücretsiz danışma hattı, Whatsap Acil Vize servisi ve İnternet sitemizden ulaşabileceğiniz Tekirdağ temsilciliğimiz vize başvurusunda size etkili çözümler sunar. Vize başvurusu için hazırlamanız gereken evrakların listesini çalışanlarımızdan edinebilirsiniz.

 Yabancı dilde vize başvuru formu doldurma ve vize talep dilekçesi hazırlama konusunda yardım alabilirsiniz.

 Siz seyahat amacınızı belirleyin, danışmanlarımız başvuracağınız vize türünü tespit etsin ve size yol göstersin. Vize alımının rahat adresi Tekirdağ temsilciliğimizden ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Vize Alımında Başvuru Merkezleri

Tekirdağ Vize Merkezi temsilciliği size koşulsuz ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Vize başvurusu yapacağınız ülkenin hangi başvuru merkezlerinden vize başvurusu kabul ettiğini personelimizden öğrenebilirsiniz.

 İstanbul merkezimiz başkonsoloslukların bulunduğu bir ilde olduğundan her türlü vize başvurusunun yapıldığı bir merkezdir.

 Evraklarınızı İstanbul merkezine ileten Tekirdağ temsilciliğimiz vize başvuru sürecinizin başlamasına katkı sağlar.

 Siz gerekli evraklarınızı sağlarken vize randevularınız ve mülakat tarihleriniz ayarlanır. Başkonsolosluğa gidip biyometrik verilerinizi yetkililere verdiğinizde tüm vize başvuru sürecinin danışmanlarımızca takip edilir.

Ortalama iki haftalık bir süreçte vizeli pasaportlarınız adresinize teslim edilir. Başvurularınızı seyahat tarihinden bir ay önce başlatmanız yerinde olacaktır. Daha detaylı bilgileri şirketimizin iletişim kanallarından öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp