Tekirdağ Vize Merkezi

Tekirdağ Vize Merkezi

Visa Center Visa Global Services Tekirdağ Vize Merkezi temsilciliği en kaliteli vize başvuru hizmetlerinin sunulduğu bir yetkili temsilciliktir.

Çorum Vize Başvuru Merkezi

Vize başvurusunda bulunmak isteyen Tekirdağlılar ve çevre illerde, ilçelerde yaşayanlar temsilciliğimizden bilgi alabilirler.

Ücretsiz danışma hattı, Whatsap Acil Vize servisi ve İnternet sitemizden ulaşabileceğiniz Tekirdağ temsilciliğimiz vize başvurusunda size etkili çözümler sunar. Vize başvurusu için hazırlamanız gereken evrakların listesini çalışanlarımızdan edinebilirsiniz.

Tekirdağ hafta sonu ne yapılır?

Liman çay bahçesi, Lunapark, Atatürk ormanı, Tekira Alışveriş Merkezi, Kumbağ ve Kumbağ tepesi hafta sonu ziyaret edebileceğiniz alanlardır.

Tekirdağ merkezde nereye gidilir?

Tekirdağ Müzesi, Tekira Alışveriş Merkezi, Rakoczi Müzesi ve Rum evi merkeze yakın olan ve mutlaka ziyaret etmeniz gereken alanlardır.

Tekirdağ'ın tarihi ve turistik yerleri nelerdir?

Rüstem Paşa Camisi, Orta Camii, Ucmakdere, Rum evi, Rüstempaşa Çarşısı, Hürriyet abidesi, Şehitler çeşmesi ve Perinthos antik kenti ziyaret edebileceğiniz tarihi ve turistik alanlardır.

 Yabancı dilde vize başvuru formu doldurma ve vize talep dilekçesi hazırlama konusunda yardım alabilirsiniz.

 Siz seyahat amacınızı belirleyin, danışmanlarımız başvuracağınız vize türünü tespit etsin ve size yol göstersin. Vize alımının rahat adresi Tekirdağ temsilciliğimizden ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Tekirdağ Vize Merkezi

Tekirdağ Vize Merkezi

Vize Alımında Başvuru Merkezleri

Tekirdağ Vize Merkezi temsilciliği size koşulsuz ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Vize başvurusu yapacağınız ülkenin hangi başvuru merkezlerinden vize başvurusu kabul ettiğini personelimizden öğrenebilirsiniz.

 İstanbul merkezimiz başkonsoloslukların bulunduğu bir ilde olduğundan her türlü vize başvurusunun yapıldığı bir merkezdir.

 Evraklarınızı İstanbul merkezine ileten Tekirdağ temsilciliğimiz vize başvuru sürecinizin başlamasına katkı sağlar.

Siz gerekli evraklarınızı sağlarken vize randevularınız ve mülakat tarihleriniz ayarlanır. Başkonsolosluğa gidip biyometrik verilerinizi yetkililere verdiğinizde tüm vize başvuru sürecinin danışmanlarımızca takip edilir.

Ortalama iki haftalık bir süreçte vizeli pasaportlarınız adresinize teslim edilir. Başvurularınızı seyahat tarihinden bir ay önce başlatmanız yerinde olacaktır. Daha detaylı bilgileri şirketimizin iletişim kanallarından öğrenebilirsiniz.

Tekirdağ Vize Merkezi Videosu;

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.