Vize Hakkında

Kars Vize Başvuru Merkezi

Kars Vize Merkezi İşlemleri

Yurtdışı vize işlemlerinin gerçekleştirildiği Kars Vize Merkezi vatandaşlarımızın vize başvurularının kabul edildiği bir temsilciliktir. Vize almak isteyen ve Kars ili ile çevre ilçelerde oturan müşterilerimiz temsilciliğimizle iletişime geçtiğinde vize işlemlerinin detayları hakkında bilgilendirilir.

Yabancı dildeki başvuru formunu doldurmalarına ve vize dilekçesi yazımına yardımcı olunur. Vatandaşlarımız temsilciliğimize bizzat başvurabilir veya evraklarını posta yolu ile danışmanlarımıza iletebilir.

Tüm vize işlemleri adınıza, güvenle tamamlanarak vizeli pasaportlarınız adresinize teslim edilir. Bazı ülkelerin vize başvuruları belli merkezlerden yapılabilmektedir.

Trabzon ve Ankara merkezlerimiz Kars ilinden başvuru yapacak vize başvuru sahipleri için daha uygun ve hızlı vize işlemleri gerçekleştirebilir. Temsilciliğimizden bu konu hakkında detaylı bilgileri alabilir ve hemen vize alım işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Vize İşlem Merkezinde Vize İşlemleri

Kars Vize Merkezi vize ücretleri ödemenize imkan tanır, uluslararası sağlık sigorta poliçelerinin düzenlenmesi ve bedellerinin ödenmesine olanak sağlar.

Başvuru sahiplerinin arzu ettikleri vize türüne göre gerekli evrak listesini hazırlayan uzmanlarımız belgelerin tamamlanma sürecinde size yol gösterirler.

Ticari seyahatleriniz, turistik seyahatleriniz, eğitim vizeleri ve diğer vize türlerinde büyükelçilikler farklı farklı evrakları isteyebilir, başvuru sahiplerini görüşmeye çağırabilir.

 Bu aşamaların tümünde Kars Vize Merkezinde çalışan temsilcilerimiz sizin yanınızda olacaktır. Böylelikle evraklarınızı hatasız ve eksiksiz tamamlayabilir, sağlıklı ve konforlu bir vize başvuru süreci yaşamış olursunuz. Visa Center Visa Global Services uluslararası vize kurumlarıyla uyumlu bir işbirliği içindedir ve vize alımlarında sektörün öncü şirketlerindendir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp