Vize Hakkında

Siirt Vize Başvuru Merkezi

Siirt Vize Merkezi İşlemleri

Siirt ilinde yaşayan müşterilerimiz Visa Center Visa Global Services Siirt Vize Merkezi temsilciliğimiz aracılığı ile vize başvuruları konusunda bilgi sağlayabilir, seyahat edecekleri ülkenin hangi başvuru merkezlerinden vize başvurusu kabul ettiğini öğrenebilirler.

Çoğu ülke vize başvurularında bölge kısıtlamasına gitmektedir. Bu yüzden turistik, ticari amaçlı seyahat etmek istediğiniz ülkelerin vize başvurularını bazen sadece Ankara, İstanbul gibi büyük merkezlerden yapabilirsiniz.

Daha önce biyometrik verileriniz ve parmak izlerinizi ilgili ülkenin konsolosluklarına, büyükelçiliklerinize verdiyseniz Siirt temsilciliğimiz aracılığı ile gerekli evrakları bu merkezlerimize ulaştırabilir ve vize randevularını alabilirsiniz. Vize türleri ve bu vize türleri için lazım olan belgeler için danışma hatlarımızdan daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vize Başvuruları Siirt Vize Merkezi’nden Nasıl Yapılır?

Siirt Vize Merkezi sizin evraklarınızı Ankara Merkezi’ne ulaştırır. Başkentte hemen hemen bütün dünyanın büyükelçilikleri bulunduğundan vize başvuruları için en avantajlı merkezimiz Ankara’da bulunmaktadır. Vize başvurusu için şu yolu izleyebilirsiniz.

  • Visa Center Visa Global Services ücretsiz danışma hattından, Whatsap Acil Vize numarasından müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.
  • Seyahat amacınızla birlikte gideceğiniz ülkenin vize koşullarını öğreniniz.
  • Vize türüne göre o ülkenin istediği gerekli belgelerin listesini edininiz.
  • Evraklarınızı tamamladığınızda temsilciliğimize bu belgeleri ulaştırınız.
  • Vize ücretini ve sağlık sigortası poliçe bedelini ödeyiniz.
  • Vize randevularınıza katılınız ve biyometrik fotoğraf ile biyometrik verilerinizi yetkililere veriniz.
  • Vize işlemleriniz yaklaşık 15 gün sürecek ve başvurunuz olumlu sonuçlanırsa vizeli pasaportlarınız adresinize kargo-kurye ile ulaştırılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp