Siirt Vize Başvuru Merkezi

Siirt Vize Başvuru Merkezi

Siirt ilinde yaşayan müşterilerimiz Visa Center Visa Global Services Siirt Vize Merkezi temsilciliğimiz aracılığı ile vize başvuruları konusunda bilgi sağlayabilir, seyahat edecekleri ülkenin hangi başvuru merkezlerinden vize başvurusu kabul ettiğini öğrenebilirler.

Kocaeli Vize Merkezi

Çoğu ülke vize başvurularında bölge kısıtlamasına gitmektedir. Bu yüzden turistik, ticari amaçlı seyahat etmek istediğiniz ülkelerin vize başvurularını bazen sadece Ankara, İstanbul gibi büyük merkezlerden yapabilirsiniz.

Siirt'in turistik yerleri nelerdir?

Tillo kalesi cam seyir terası, delikli taş, sağlarca kaplıcası, botan mağaraları ve botan kanyonu Siirt’in en turistik yerleridir.

Siirt Ne Var?

Ulu cami Şeyhul Hazin Hazretleri Türbesi, Siirt Saat Kalesi, Finik Kalesi, İrun kalesi, İbrahim Hakkı Hazretleri Türbesi ve Muhemmed Kazım Türbesi Siirt’te bulunuyor.

Siirt büryan nerede yenir?

Gözde ocak başı, Huzur büryan salonu, örnek büryan salonu, Başak Kebap Büryan salonu ve İlbas Kebap ve İskender Salonu büryan yiyebileceğiniz yerlerdir.

Daha önce biyometrik verileriniz ve parmak izlerinizi ilgili ülkenin konsolosluklarına, büyükelçiliklerinize verdiyseniz Siirt temsilciliğimiz aracılığı ile gerekli evrakları bu merkezlerimize ulaştırabilir ve vize randevularını alabilirsiniz. Vize türleri ve bu vize türleri için lazım olan belgeler için danışma hatlarımızdan daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Siirt Vize Başvuru Merkezi

Siirt Vize Başvuru Merkezi

Vize Başvuruları Siirt Vize Merkezi’nden Nasıl Yapılır?

Siirt Vize Merkezi sizin evraklarınızı Ankara Merkezi’ne ulaştırır. Başkentte hemen hemen bütün dünyanın büyükelçilikleri bulunduğundan vize başvuruları için en avantajlı merkezimiz Ankara’da bulunmaktadır. Vize başvurusu için şu yolu izleyebilirsiniz.

  • Visa Center Visa Global Services ücretsiz danışma hattından, Whatsap Acil Vize numarasından müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.
  • Seyahat amacınızla birlikte gideceğiniz ülkenin vize koşullarını öğreniniz.
  • Vize türüne göre o ülkenin istediği gerekli belgelerin listesini edininiz.
  • Evraklarınızı tamamladığınızda temsilciliğimize bu belgeleri ulaştırınız.
  • Vize ücretini ve sağlık sigortası poliçe bedelini ödeyiniz.
  • Vize randevularınıza katılınız ve biyometrik fotoğraf ile biyometrik verilerinizi yetkililere veriniz.
  • Vize işlemleriniz yaklaşık 15 gün sürecek ve başvurunuz olumlu sonuçlanırsa vizeli pasaportlarınız adresinize kargo-kurye ile ulaştırılacaktır.

Siirt Vize Başvuru Merkezi Videosu;

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.