Bursa Vize Başvuru Merkezi

Bursa Vize Başvuru Merkezi

 Turistik, ticari, eğitim veya aile ziyareti gibi amaçlarla yurtdışına çıkmak istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz. Bursa vize başvuru merkezi – Visa Center olarak tecrübeli ekibimizle danışmanlık sağlamanın yanında en çok merak edilen konuları şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz.

Denizli Vize Merkezi

Vize başvuru süreci genellikle sıkıntılıdır ve uzun zaman ister. Özellikle ilk defa yurt dışına çıkacak olanlar nasıl hareket etmesi gerektiğini bilemediği için yoğun bir araştırma yapmaya gerek duyuyor.

Bursa'da 1 günde ne yapılır?

Bursa’da 1 günde hem tarihi hem de doğal birçok noktası gezilebilir.

Hafta sonu Bursa'da nereye gidilir?

Bursa Ulu Cami ya da hayvanat bahçesi, Bursa’da hafta sonu gezilecek yerlerdir.

Bursada Yazın ne yapılır?

Bursa’da yazın, serin orman yollarında yürüyüş yapılabilir.

Bu süreçte ihtiyacınız olan tüm bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz. Başvuru evrakları, harç ücreti, uçak rezervasyonu ve diğer işlemleri tüm ayrıntılarıyla paylaşıyoruz. Bursa’da ikamet ediyor ve yurt dışına çıkmak istiyorsanız yapmanız gerekenleri ve süreci firmamız aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Bursa Vize Merkezi İşlemleri

Bursa Vize Merkezi, tüm vize işlemlerinin yapıldığı, profesyonel uzmanların vize alım sürecinde kaliteli hizmet sunduğu bir vize başvuru merkezidir.

Bursa ili ve çevresindeki ilçe ve diğer illere hızlı, konforlu bir hizmet veren merkezimizde vize başvuru dosyaları titizlikle hazırlanmakta ve vize alımlarının olumlu sonuçlanması için azami gayret gösterilmektedir.

Bursa Vize Merkezi’ne ya bizzat ziyarette bulunabilir ya da vize başvurusu için gerekli evrakları kargo, kurye aracılığı ile iletebilirsiniz. Vize Merkezimizdeki yetkili personel bütün evraklarınızı inceler, vize başvurunuzun sağlıklı bir şekilde yapılmasını garanti eder.

 Vize başvuru sahipleri çalışma saatleri içinde iletişim kanallarından vize alımı ile ilgili tüm merak ettikleri noktalar hakkında bilgi alabilirler.

Bursa Vize merkezindeki yetkililer Schengen vizeleri, Kanada vizeleri, Avustralya vizeleri, Amerika Birleşik Devletleri vizeleri alanında uzman bir deneyime sahiptir.

 Turistik vizeler, ticari vizeler, öğrenci vizeleri, aile ziyareti vizeleri, tekli giriş vizeleri, çoklu giriş vizeleri gibi her türlü vize türünde vize başvurusunun başından sonuna kadar destek olan ekibimiz tüm vize başvuru işlemelerinizin güven içinde halledilmesini sağlayan etkin bir merkezdir.

Bursa Vize Başvuru Merkezi

Bursa Vize Başvuru Merkezi

Bursa Vize Merkezi Etkili Vize Alım Hizmetleri

Bursa vize merkezi, vize başvurularını yapabileceğiniz son derece etkili bir vize başvuru merkezidir. Seyahat amacınızı belirledikten sonra yapılacak tüm işlemler için ilk uğrayacağınız adrestir. Vize alım süreci hakkında her tülü bilgiye merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Temel vize başvuru adımları şunlardır:

 • Seyahat amacınızı net bir şekilde belirleyin. Turistik, ticari, ziyaret ya da eğitim olabilir.
 • Vize başvuru merkezimizle iletişime geçin. Planladığınız seyahat hakkında bilgi verin.
 • Vize başvurusu yapmak istediğiniz ülkenin, bölgenin vize türüne göre belirlenen gerekli evrak listesini merkezimizden edinin.
 • Vize ücretinizi ödeyin.
 • Gerekli evrakları tamamladıktan sonra tüm evrakları başvuru merkezimize ulaştırın.
 • Bazı başvurularda şahsen başvuru merkezimize gelmek durumunda kalabilirsiniz. Parmak izi işlemleri için bu gereklidir.
 • Gerekli işlemler tamamladıktan sonra yetkililerimiz size her aşamada eşlik edeceklerdir.
 • Başvuru sonuçlandıktan sonra pasaportlarınız büyükelçiliklerden, konsolosluklardan alınarak size kargo ya da kurye yoluyla teslim edilir.
Merkezimizde başvuru formu doldurma, dilekçe hazırlama, sağlık sigorta poliçesi düzenleme gibi işlemler yapılabilmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen Bursa Vize Merkezi ile iletişime geçiniz.

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır?

Hollanda vizesi almak isteyen kişiler genellikle aile ziyareti, turistik vize, ticari vize, eğitim vizesi kategorilerinde başvuruda bulunmaktadır. Bu tip kısa süreli vizeler almak isteyenler şu adımları takip etmelidir.

 • Vize başvuru formunu doldurunuz, vize talep dilekçesini yazınız ve imzalayınız. Vize dilekçesinde seyahat amacı belirtilmeli, seyahat tarihleri yazılmalı, seyahat masraflarının karşılama yöntemleri belirtilmelidir.
 • Kimliklerinizi hazırlayınız. Kimlik kartı ve pasaportunuzun fotokopileri yetkililere verilmelidir. Pasaportlar yeni ve geçerlilik süresi devam ediyor olmalıdır. Eski pasaportlar da istenebilir.
 • Biyometrik bilgilerinizi yetkililere veriniz, biyometrik özellikli fotoğraflarınızı belgelere ve başvuru formuna ekleyiniz.
 • Öğrenciler öğrenci kimlik belgelerini resmi kurumlardan edinmelidir, eğitim alınacak kurumlarla resmi yazışmalar da gereklidir.
 • İş yeri sahipleri ve çalışanları şirket bilgilerini paylaşmalıdır. Şirket faaliyet belgesi, ticari sicil gazetesi fotokopisi, vergi levhası, SGK dokümanları ve maaş bordroları düzenlenmelidir.
 • Finansal bilgilerinizi belgelendiriniz. Banka hesap bilgileri, faiz ve kira gelirleri, sponsor destekleri, taşınmazların tapu örnekleri belgelere eklenmelidir.
 • Meslek bilgilerinizi belgelendirin, çiftçiler ve şoförler, aşçılar gibi meslek türlerinde mesleki yeterlilik belgelendirilmelidir.
 • Davet mektupları ve Hollanda’da bulunan şirket bilgileri belgelendirilmelidir.
 • Vize yetkilileri sizi mülakata çağırabilir, vize randevularının alınması, ek belge temini, vize işlemlerinin halledilmesi merkezimizce yapılmaktadır.
 • Vize ücretini ödedikten sonra sağlık sigorta poliçesi düzenlemeyi unutmayınız.
 • Başka ülkeleri de seyahat edeceksiniz bu seyahatin tarihlerini bildiriniz.
 • Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında vizeli pasaportlarınız merkezimiz tarafından adresinize teslim edilecektir.

Bursa Vize Başvuru Merkezi Videosu;

5/5 - (1 vote)
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.