Şanlıurfa Vize Merkezi

Şanlıurfa Vize Merkezi

Güneydoğu Bölgesinde oturan ve yurtdışına çıkmak isteyen vatandaşlarımızın bilgi almak için başvuru yapabilecekleri Şanlıurfa Vize Merkezi, her tür vize başvurusunda sizi bilgilendirir.

Bursa Vize Başvuru Merkezi

Vize işlemleri daha önce vize başvurusunda bulunmamış kişiler için zorlu bir yoldur. Uzman danışmanlarımız bu zorlu yolda sürekli sizin yanınızda olacak, seyahat etmek istediğiniz ülkelerin vize verme koşullarını size anlatacak, gerekli belgeleri tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Urfa'nın mutlaka görülmesi gereken yeri neresidir?

Şanlıurfa’da mutlaka görülmesi gereken yerler, Balıklıgöl ve Şanlıurfa bakır Çarşısıdır.

Şanlıurfa neyi meşhur yerleri?

Şanlıurfa’nın Balıklı Göl’ü, diğer bilinen yerlere göre fazlasıyla meşhurdur.

Şanlıurfa'daki doğal varlıklar nelerdir?

Şanlıurfa’daki doğal varlıklar;

Yücelen mağaraları,

Bazda mağaraları,

Balıklıgöl

Tektek Dağları Milli Parkı

 Yurtdışında oturma ve çalışma izni almak isteyenler karmaşık hukuki işlemlerle karşılaşabilir, adli sicil kaydı alınması, mahkeme kayıtlarının düzenlenmesi, finansal bilgilerin gerektiği gibi belgelendirilmesi gibi konularda temsilciliğimizin çalışanlarından sürekli bilgi alabilirsiniz.

 Böylelikle evraklarınızı hatasız bir şekilde tamamlar vize başvurularınızı gönül rahatlığında yapabilirsiniz.

Şanlıurfa Vize Merkezi

Şanlıurfa Vize Merkezi

Başvuru Yapabileceğiniz Merkezler

Şanlıurfa Vize Merkezi vize başvuruları hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz bir temsilciliktir. Vize işlemlerinizi hızlandırmak adına Gaziantep ve Ankara merkezlerimize başvurabilirsiniz.

Turistik seyahat, ticari iş seyahati, eğitim, aile birleşimi, insani vizeler gibi vize türlerinde neleri yapmanız gerektiği bilgisini aldıktan sonra vize başvurularında gerekli evraklarınızı tamamlayabilirsiniz.

Evraklarınız başvuru bölge kısıtlaması olmayan merkezlerimize iletilir, vize randevuları ve mülakat randevuları adınıza alınır.

 Siz biometrik bilgilerinizi ve sizden istenen ek belgeleri büyükelçiliklere, konsolosluklara verdikten sonra vizeli pasaportlarınızı adresinizde teslim alabilirsiniz.

 Vize ücretleri, sağlık sigortası yapılması ve diğer işlemler hakkında detaylı bilgilere ücretsiz danışma hatlarımızdan ve sitemizin iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Sektöründe öncü firmamız vize başvurularınızın olumlu sonuçlanması için bütün tecrübesini kullanır.

Şanlıurfa Vize Merkezi Videosu; 

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.