Vize Hakkında

Şanlıurfa Vize Merkezi

Şanlıurfa Vize Merkezi işlemleri

Şanlıurfa Vize Merkezi – Visa Center

Güneydoğu Bölgesinde oturan ve yurtdışına çıkmak isteyen vatandaşlarımızın bilgi almak için başvuru yapabilecekleri Şanlıurfa Vize Merkezi, her tür vize başvurusunda sizi bilgilendirir.

Vize işlemleri daha önce vize başvurusunda bulunmamış kişiler için zorlu bir yoldur. Uzman danışmanlarımız bu zorlu yolda sürekli sizin yanınızda olacak, seyahat etmek istediğiniz ülkelerin vize verme koşullarını size anlatacak, gerekli belgeleri tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

 Yurtdışında oturma ve çalışma izni almak isteyenler karmaşık hukuki işlemlerle karşılaşabilir, adli sicil kaydı alınması, mahkeme kayıtlarının düzenlenmesi, finansal bilgilerin gerektiği gibi belgelendirilmesi gibi konularda temsilciliğimizin çalışanlarından sürekli bilgi alabilirsiniz.

 Böylelikle evraklarınızı hatasız bir şekilde tamamlar vize başvurularınızı gönül rahatlığında yapabilirsiniz.

Başvuru Yapabileceğiniz Merkezler

Şanlıurfa Vize Merkezi vize başvuruları hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz bir temsilciliktir. Vize işlemlerinizi hızlandırmak adına Gaziantep ve Ankara merkezlerimize başvurabilirsiniz.

Turistik seyahat, ticari iş seyahati, eğitim, aile birleşimi, insani vizeler gibi vize türlerinde neleri yapmanız gerektiği bilgisini aldıktan sonra vize başvurularında gerekli evraklarınızı tamamlayabilirsiniz.

Evraklarınız başvuru bölge kısıtlaması olmayan merkezlerimize iletilir, vize randevuları ve mülakat randevuları adınıza alınır.

 Siz biometrik bilgilerinizi ve sizden istenen ek belgeleri büyükelçiliklere, konsolosluklara verdikten sonra vizeli pasaportlarınızı adresinizde teslim alabilirsiniz.

 Vize ücretleri, sağlık sigortası yapılması ve diğer işlemler hakkında detaylı bilgilere ücretsiz danışma hatlarımızdan ve sitemizin iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Sektöründe öncü firmamız vize başvurularınızın olumlu sonuçlanması için bütün tecrübesini kullanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp