Firmamız Hakkında Yayımlanan Makale

Firmamız Hakkında Yayımlanan Makale

Firmamız farklı ülkelere seyahat hizmetleri vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışı olmak geniş bir hizmet servisimiz vardır.

05.02.2019 Tarihinde haberozan.com biz

Amacımız, müşterilerimizin seyahat başlangıcından bitimine kadar hizmet vermektir. Visa center hakkında yayımlanan makale içeriğinde pasaport ve vize işlemleri ile ilgile detaylı bilgiler bulunur.

Firmamız Hakkında Yayımlanan Makale

Firmamız Hakkında Yayımlanan Makale

Vize Randevu ve Başvurusu

Vize başvuru sırasında gerekli olan bütün evrakların toplanması hususundaki bilgileri müşterilerimize iletiriz. Randevu sistemi sayesinde müşterilerimizin uzun saatler boyunca beklemelerine gerek kalmıyor. Firma olarak ticari, çalışma, turistik, aile ziyareti, eğitim ve resmi görev gibi vizelerimiz mevcuttur. Vize ücretinin ödenmesinden sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur. Vize işlemi tamamlandıktan sonra seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Seyahat Hizmeti

Vize işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Müşterilerimizin acil durumları karşısında hızlı işlem yaparak seyahat etmelerini sağlıyoruz.

Vize türleri için yapılan başvurularda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Destek hizmetimiz sayesinde müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin konforlu seyahat etmesi için otel ve uçak biletlerinin rezervasyonlarını gerçekleştiriyoruz. Firmamız hakkında gerekli bilgileri almak için iletişim adreslerimizden ulaşım sağlayabilirsiniz.
Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.