Borsa Zamanı Bültenin de biz.

Borsa Zamanı Bültenin de biz.

Visa Center olarak faaliyette olduğumuz vize sektöründe, pek çok kurum ve kuruluşun işlerini başarı ile sürdürmekteyiz. Alanında profesyonel ve deneyimli çalışma ekibimiz güler yüzlü çalışma sistemimiz, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz ile yurtiçi ve yurt dışı bağlantılarımızla sektörün öncü firmaları arasında yerimizi aldık.

Firmamız Hakkında Yayımlanan Makale

Türkiye’ye vize uygulayan ülkelerin vize sorunlarını sıfıra indirmek için kurulduk.2010 yılından bu yana sektöründe lider olmaya devam etmekteyiz. Türkiye’ye vize uygulayan tüm ülkelerin vize işlemlerini alanında uzman ekibimizle en kısa sürede ve doğru bir şekilde yürütmekteyiz.

Borsa Zamanı Bültenin de biz.

Borsa Zamanı Bültenin de biz.

Firmamız özellikle İngiltere Vizesi,Almanya Vizesi,Fransa Vizesi,Hollanda vizesi vb. Ülkelerin vize işlemlerinde ön sırada yer almaktadır. Vize başvuru işlemlerinde yüzde 99 luk başarı sağlayarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz. Önceliğimiz müşterilerimizin işlemlerini doğru ve hızlı bir şekilde sonuçlandırmak ve müşterilerimizin mutlu bir şekilde işlemlerinin tamamlanmasıdır. Visa Center olarak müşterilerimize ayrıca ücretsiz bir ön çalışma hizmeti vererek vize alma şanslarını deneyimlerimize dayanarak istatistiki olarak bir çalışma ile belirtmekteyiz bu şekilde vize başvurusu yapacak adaylar başvurudan önce ne kadar bir zaman ve maliyet harcamalarının gerektiğini de görmüş olmaktalar.

Visa Center web sitesini hemen ziyaret ederek menülerde yer alan Vize İşlemleri, Pasaport Alma, Konsolosluklar, Vize Başvuru Formları, Schengen Vizesi ve Online Başvuru sayfalarından detaylı bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda 7/24 hizmet veren canlı desteğimize bağlanarak, aklınızda takılan tüm soruları cevaplandırıyoruz.

Siz de bireysel başvurunun zorluklarından ve başarısız vize sonuçlarından endişe ediyorsanız, tüm işlerinizi profesyonel ekibimize emanet edebilirsiniz. Sitemizde yer alan biz sizi arayalım bölümüne adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı bırakabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecek ve başvurunuz için çalışmalar hızlı bir şekilde başlatılacaktır.

Türkiye’nin her yerinde verdiğimiz vize aracılık hizmeti haricinde, güvenliğiniz için de seyahat sigortası hizmetimiz de bulunmaktadır. Alanının uzman isimlerini bünyesinde barındıran Visa Center, memnuniyetiniz için var gücüyle çalışmakta…

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.