Gaziantep İdata Almanya Vize

Gaziantep İdata Almanya Vize

Ankara, Gaziantep, İstanbul, Trabzon, Antalya ve İzmir’de Almanya vize başvuruları için tek resmi kurum olan İDATA tarafından yapılmaktadır. Ankara, Gaziantep, İstanbul, Trabzon, Antalya ve İzmir Vize Başvuru Merkezi olarak hizmet veren bu kuruluş, ilgili evrakları ve dosyayı Konsolosluk ya da Elçiliğe iletmekle yükümlüdür.

Gaziantep Vize Merkezi

Vize Başvuru öncesinde İdata ‘dan randevu alınmalı ve Almanya vizesi için gerekli evraklar hazırlanmalıdır. Güncel olan Almanya Vizesi sayfamızdan gerekli bilgi ve belgelere ulaşabilirsiniz.

Visa Center Visa Global Services Türsab kayıtlı yetkili acente olarak, başvurunuzu İDATA Vize Başvuru Merkezine vekâletiniz doğrultusunda yapıyor ve sonuçlanana kadar takibini işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Gaziantep İdata Almanya Vize

Gaziantep İdata Almanya Vize

1992 yılından bu yana faaliyete olan şirketlerimiz İç Anadolu bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Ege Bölgesi, Akdeniz Bölgesi, Marmara bölgesinde ikamet eden/çalışan başvuru sahipleri olarak en doğru şekilde Profesyonel Danışmanlık Hizmeti alabilirsiniz. Grup ya da bireysel vize başvurularınızda detaylı bilgi almak için ofisimizi  0850 220 3734  numaralı telefondan arayabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
İDATA Gaziantep

İDATA Almanya ve İtalya vize işlemleri için yetkili resmi kurumdur. Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren kuruma müracaat ederek vize işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Gaziantep’te vize işlemlerini tamamlayacak olan kişilerin İDATA Gaziantep dairesinden randevu alması gerekir.

İDATA Gaziantep dairesinden randevu almak için 0850 460 84 93 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Randevu tarihinde gerekli belgelerle birlikte İDATA kurumunda bulunmanız gerekir.

İzmir’de yaşayan ve vize işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler İDATA İzmir iletişim numarasını arayarak randevu almalıdır. Saat 15.00’a kadar vize işlemleri için randevu alabilirsiniz.

İDATA iletişim numarası 0212 970 84 93’tür. Almanya ve İtalya vize işlemleri için çağrı merkezine arayarak öncelikle randevu talep etmeniz gerekir.

İDATA Almanya vize işlemlerinde yetkili kurumdur. Resmi web adresinde Almanya vize türleri, vize başvuru formu, gerekli evraklar ve şartlar gibi tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Başvuru yapacak kişiler, iletişim numarasını arayarak veya web adresinden başvuru formu doldurarak randevu alabilir.

İDATA İstanbul iletişim için kurumunda çağrı merkezi numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. İstanbul’da vize işlemleri gerçekleştirecek kişiler, web adresi üzerinden başvuru formu doldurarak online randevu alabilir.

İDATA iletişim mail adresi [email protected]’dir. Mail adresi, başvuru yapan kişilerin şikayetlerini iletmesi için açılmıştır. Başvuru aşamasında yaşadığınız sorunlarla ilgili mail adresine bilgi verebilir ve vize işlemleri için bilgi alabilirsiniz.

İDATA randevu için çağrı merkezi numarasını arayabilir veya web adresi üzerinden başvuru formu doldurabilirsiniz.

Gaziantep iDATA ne zaman açılacak?

Almanya ve İtalya vize başvuruları için Türkiye’de resmi olarak yetkilendirilen kuruluş iDATA birçok ilde bulunan ofisleri ile hizmet vermektedir. Gaziantep ofisi 2018 yılından bu yana yeni adresinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Almanya vize işlemleri ne zaman başlıyor?

Almanya’ya giriş halihazırda mümkündür 90 günden daha az kalacak olanların seyahatten 180 gün önce, 90 günden fazla kalacak olanların ücret seyahatten en erken 90 gün önce vize başvurusu yapması gerekir.

Almanya vize verir mi?

Bordo pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Almanya’ya girmek ya da transit geçiş için vize olması gerekmektedir.

Oyla! post