Tls Contact Visa Vize Başvuru Merkezi

Tls Contact Visa Vize Başvuru Merkezi

İsviçre ve İngiltere vizelerine ihtiyaç duyuyorsanız vize başvurunuzu Tls Contact vize merkezi aracılığıyla yapabilirsiniz. Vize merkezini tercih etmeniz durumunda normal şartlarda 15 gün veya daha uzun süren vize onay sürecinizi 5 güne düşerek hızlıca vizeleri almanızı sağlar. Vize merkezini tercih ederek iki ülke için geçerli olan bütün vizeler için işlem yaptırabilirsiniz. Tls Contact Visa başvuru merkezine, başvuru yollarını ve başvuru aşamalarını ise sizler için hazırladığımız tls contact visa vize başvuru merkezi – visa center ile öğrenebilirsiniz.

Tls Contact vize merkezi online başvuru yolunu da sizlere sunar. Ancak başvurunuzu online yapsanız da evrak teslimini merkez şubelerine yapmanız gerekir. Başvuru merkezinin online adresini ve hangi ildeki şubelerden yararlanabileceğinizin bilgilerini de bu sayfada alabilirsiniz.

TLS Contact Vize Başvuru Merkezi

TLS Contact İngiltere ve İsviçre ülkeleri için Türkiye’den gidecek olan vatandaşlara vize almalarını sağlayacak hizmeti veren bir kuruluştur. Bu yazımızda TLS Contact İngiltere ve İsviçre vizeleri için nasıl bir hizmet verdikleri ile alakalı detaylı bir bilgilendirme yapacağız. Başvuru sürecinden başlayacak ve kuruluşla ilgili pek çok detayı paylaşarak tüm bilgilere ulaşmanızı sağlayacağız.

[toc]

Yaklaşık 30 yıllık bir süredir sadece bu iş üzerinde yoğunlaşan ve vatandaşlara her daim en iyi hizmeti sunmayı amaçlamış olan firmada yurt dışı eğitimli personel ve yöneticiler ile birlikte çok profesyonel bir hizmet vermeye başlamıştır. Sadece Türk vatandaşlarının yurt dışına çıkmalarında değil, oradaki insanlarında Türkiye’ye gelmeleri için gerek turistik gerek ticari olarak engin bir bilgi birikimine sahipler. Bu da firmayı uzman ve kaliteli bir firma haline getirir.

Tls Contact Visa Vize Başvuru Merkezi

Tls Contact Visa Vize Başvuru Merkezi

İngiltere merkezli bir firma olan TLS Contact email adresi info@TLScontactVize şeklindedir. Bu mail adresine bilgi almak istediğiniz her türlü konuyu belirterek yazabilir ve gerektiğinde de telefon ile İzmir şubesine ulaşabilirsiniz. Yazımızın devamında İngiltere ve İsviçre için yapılan vize başvurularının nasıl yapıldığı ve süreciyle alakalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda TLS Contact adresiyle ilgili giriş yapma konusunda da detaylar vererek ilgili sayfada gezinme süresini çok daha verimli hale getirmek için tavsiyelerde bulunacağız.

TLS Contact İle İngiltere Vize Başvurusu ve Takibi

İngiltere hemen her insanın hayalini kurduğu ülkelerin başında gelmektedir. Bu yüzden oraya gitmek isteyen her yıl milyonlarca insan vize işlemi yaptırmaktadır. Hal böyle olunca oldukça yoğun bir prosedürler silsilesi bizleri bekliyor. Ancak TLS Contact verdiği hizmet ile sizin bu süreci en az sıkıntı ve stres ile atlatmanızı sağlıyor. Başvuru süreci öncesinden başlayan hizmet işlemin olumlu olarak sonuçlanmasına kadar devam etmektedir. Zira bu işi şahsi olarak kendi başınıza yapmaya kalkışsanız ciddi anlamda bir efor sarf etmeniz gerekir. Üstelik bir ton da sıkıntıyla uğraşırsınız. O yüzden çok cüzi bir ücret karşılığında bu hizmeti almak çok daha mantıklı gibi duruyor. Ancak daha öncesinde TLS Contact İngiltere üyelik sayfasından siteye kayıt olmanız gerekiyor. Tüm işlemleri ancak bu aşamadan sonra yapabilirsiniz.

İngiltere vizesi için gerekli evraklara kısaca değineceğiz. Sonuçta bir acente ile anlaşsanız dahi bu evraklar olmadan hiçbir işlem yapılamaz. Vize almak istiyorum demekle vize temin etmeniz mümkün değildir. Öncelikle yurt dışına hangi amaç doğrultusunda çıktığınızı belirtmeniz ve ona uygun bir vize türüne başvuru yapmanız gerekecektir. Turistik amaçlı gitmek isterseniz farklı, ticari amaçla gitmek istiyorsanız farklı belgeler talep edilmektedir. Yine de tüm bu vize türlerinin ortak olduğu belgeler mevcuttur. Bu belgelerin eksiksiz olarak tamamlanması çok büyük önem arz eder. Aksi taktirde başvuru yapamazsınız, yanlışlıkla gözden kaçırmış olduğunuz bir evrakın eksik olması durumunda başvurunun olumsuz olarak ret edileceğini de bilmeniz gerekmektedir.

İngiltere Vizesi İçin Hazırlanması Gereken Evraklar

İngiltere’ye turistik amaçla gittiğinizi ön görelim. Daha doğrusu bundan önce hangi amaçla giderseniz gidin hazırlamanız gereken ortak belgelerden bahsedelim. Pasaport zaten olmazsa olmazımızdır. Pasaport yoksa vizeye başvuru da yapılamaz. Üstelik bazı ülkenin konsoloslukları pasaport konusunda oldukça katılardır. Eski pasaportları, yıpranmış ya da hasarlı olan pasaportları hiçbir şekilde işleme almazlar. Ayrıca pasaportun içinde en az 2 sayfa boş olması gerekmektedir. Bunlarla birlikte vize tarihinin bitiminden sonra pasaportun süresi 3 ay daha olmalıdır. Ancak bu şartlar yerine getirildiğinde pasaportu kabul ederler.

En önemli belgenin ardından bir de mali boyut ile ilgili belgeler gerekiyor. İngiltere’ye seyahat eden bir kişinin orada yaşam süresini normal şartlarda karşılayacak kadar nakit paranın kendi hesabında bulunması gerekiyor. Bu para dolar, euro ya da ilgili ülkenin kendi para birimi olarak bulunmalıdır. Aynı şekilde son 6 aylık banka hareketlerinin dökümünü onaylı bir şekilde istemektelerdir. Eğer bulunduğunuz ülkede bir çalışansanız son 3 aylık bordroyu da görmek istiyorlar. Biyometrik fotoğrafı da bunlara dahil edersek, bu belgeler olmazsa olmaz belgelerdir.

İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere vize başvurusu yapmak için TLS Contact firmasıyla anlaştığınızda onların belirlediği belgelerin hazırlanma sürecini sizin halletmeniz gerekiyor. Bu belgeler hallolduktan sonra online olarak, telefon ile ya da bizzat bürolarına giderek randevu almanız gerekiyor. Bunun akabinde yetkili kuruluş sizi randevu günü kabul ederek gerekli başvurunuzu alacaktır.

Yapılan İngiltere vize takip aşamalarını bizzat kuruluş takip etmektedir. Siz de isterseniz süreci online olarak ilgili firmanın sitesinden takip edebilir ve hangi aşamada olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Bu işlem normal şartlar yaklaşık 15 gün civarı sürmektedir. Araştırmalar, kontroller ve bürokratik işlemler nedeniyle bu kadar bir zamanda elde ediliyor. Ancak TLS Contact Priority Service adındaki hizmeti ile bu süreci 5 iş gününe kadar düşürmektedir. Öncelikli vize hizmeti sadece sürecin hızlı işlemesine katkı vermektedir. Yani olumsuz sonuçlanabilecek bir kararının sonucunu değiştirme etkisi bulunmamaktadır. Haliyle bu işleminde cüzi bir ücreti bulunmaktadır. Eğer işlemlerin çabuk bitmesini gerektiren bir duruma sahipseniz kullanabileceğiniz güzel bir hizmettir.

TLS Contact İngiltere vize ücreti standart olarak hesaplanarak, konsolosluk onayıyla da birlikte 129 lira olarak belirlenmiştir. Bu bedel sadece TLS Contact tarafından verilen hizmeti kapsamaktadır. Yani ilgili ülkeye vize başvurusu yapma, verileri işleme, bilgileri kayıt etme ve başvurunun randevuları gibi işlemleri kapsamaktadır.

İsviçre Vize Başvurusu ve Gerekli Evraklar

İsviçre vize başvurusu için gerekli olan evraklar tıpkı İngiltere vizesinde istenilen evraklar gibidir. Hemen hemen çoğu ülkenin konsolosluklar bu standart evrakları istemektedir. Sadece bazı ülkelerin bürokratik işlemlerinde farklılıklar yaşanabilmektedir.

Tüm evraklar hazırlandıktan sonra İsviçre vize başvuru formu doldurularak gerekli işlemleri başlatabilirsiniz. Bunun içinde TLS Contact tüm süreçte çok küçük bir hizmet bedeli karşılığında sizin adınıza işlemleri gerçekleştirecektir. Sizsadece uçak biletinizi alın ve gitmek istediğiniz yeri belirleyin. Orada geçireceğiniz güzel günlerin hayalini kurun.

TLS Contact Site Hesabı Oluşturmak

TLS Contact sitesi üzerinden online başvuru yapabilmek ve gerekli bilgileri temin edebilmek için siteye kayıtlı olmanız gerekmektedir. Bunun için arama motoruna Ch TLScontact login yazarsanız sizi direkt olarak sitenin kayıt sayfasına götürecektir. Burada çok kolay bir şekilde sadece e-posta ve şifre girerek siteye üye olabilirsiniz. Hesabınızın etkin olabilmesi için mail adresinize gelen linki tıklamanız ve onaylamanız gerekir. Ancak bu şekilde sizin gerçek bir kullanıcı olduğunuz anlaşılır.

Kayıt olduktan sonra artık istediğiniz yerden yaptığınız başvurunun süreci ile ilgili bilgileri alabilirsiniz. Aynı zamanda sitenin bilgi mail kısmından aklınıza takılan soruların cevaplarını da temin edebilirsiniz. Hesap oluşturulup, onaylandıktan sonra artık acentenin sizden istemiş olduğu evrakları hazırlamaya başlayabilirsiniz. Evraklar ile birlikte başvurunun yapılabilmesi için site üzerinden randevu alma işlemini de bu aşamadan sonra yapmalısınız. Randevunun onaylandığına dair belgeyi de çıktı olarak yanınıza almanız gerekiyor. Çünkü acente de bunu sizden isteyeceklerdir. Ardından başvuru ofislerine giderek tüm belgeleri teslim edecek ve gerekli sürecin başlaması için sizinle ilgilenen temsilci tüm prosedürleri halledecektir.

Tls Contact

Tls contact vize takip işlemleri basit olmasının yanı sıra aynı zamanda hızlıdır. Resmi site üzerinden giriş işleminin başarılı bir biçimde yapılması esastır. Ardından ise bu kurumun size vermiş olduğu numaraları yazmanız, bunu onaylamanız yeterli olacaktır. Bu sayede süreç de tamamlanır.

TLS Contact Ankara antlaşması üzerinden yapılan başvuru işlemlerini uzun bir süre boyunca kabul etmiştir. Ancak İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden çıkmasının ardından artık bu antlaşmanın bir önemi ya da geçerliliği söz konusu değildir. İngiltere’ye çalışmak için gidecekler, bu sözleşme olmadan işlem yapmak zorundadırlar.

TLS Contact giriş işlemleri son derece kolay bir biçimde ve aynı zamanda hem bilgisayar hem de akıllı cep telefonu üzerinden tamamlanır. Bunun için web adresini bilmek, doğru şekilde yazmak esastır.

Tls Contact UK merkezli yani İngiltere’de faaliyet gösteren bir aracı kurumdur. Vize alımı yapmak isteyen kişiler, başvurularını bu şirket üzerinden ve ayrıca online şekilde tamamlayabilirler. Böylelikle zaman kaybı gibi durumlarla karşı karşıya kalmazsınız.

TLS Contact iletişim + 44 203 040 0462 numarası üzerinden çok kolay ve ayrıca hızlı bir biçimde sağlanmaktadır.

TLS Contact İstanbul şubesi gerek online gerekse normal bir biçimde hizmet vermesiyle dikkat çeker. Bunun için 0 212 370 31 00 numarası aranmalıdır.

TLS Contact UK İstanbul sayesinde resmi site ya da 0 212 370 31 00 üzerinden hemen iletişim kurabilir, ardından vize başvurularınızı yapabilirsiniz. İngiltere vizesi konusunda işletme deneyimli ve uzman olmasıyla öne çıkar.

TLS Contact Turkey şubesi İstanbul sınırları içerisinde bulunur. Buradan müşteri kabul eder. Telefon numarası ise 0 212 370 31 00 olarak belirlenmiştir. Her zaman arayabilirsiniz.

TLS Contact kaç günde gelir?

Başvuruların eksiksiz ve doğru yapılması şartı ile ortalama işlem suresi 7 iş günü aralığıdır, süreç hafta sonları ya da resmi tatiller dışında evrakların teslim edildiği andan itibaren geçerlidir.

TLSContact ne demek?

Yetkilendirilen ofisler ya da web sitesi aracılığı ile başvuru merkezini yönetmek için İsviçre Konsolosluğu tarafından tayin edilen ve yetkilendirilen hizmet sağlayıcısıdır.

Ingiltere vize çıktığını nasıl öğrenebilirim?

İngiltere vize başvurusunun kontrol edebilmek için başvuru sistemine giriş yaptıktan sonra Track My Application butonuna tıklamak yeterlidir.

Oyla! post