Web sitemiz yayın hayatına başladı!

Visa Center olarak sizlere daha kolay ulaşmak ve daha hızlı hizmet vermek adına web sitemiz yayın hayatına başladı. Dünyanın her ülkesine olan yolculuklarınızda sizin için vizelerinizi çıkartıyor ve organizasyonlarınızı planlıyoruz.

Adana İdata Almanya Başvurusu

Web sitemizle birlikte bizlere daha kolay ulaşabilir, vize işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Kıta fark etmeksizin yapacağınız yolculuk için alacağınız vizeleri, sağlam ve güvenilir bağlantılarımızla sorunsuz bir şekilde hallediyoruz.

Bugüne kadar yaptığımız vize işlemlerindeki başarımız %100’e yakındır. Nadiren başarısız sonuçlanan işlemlerin nedeni pasaporttaki eksikliklerden kaynaklanmıştır. Firma olarak hiçbir şekilde bizden kaynaklanan bir soruna rastlanılmamıştır.

Visa Center Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Visa Center olarak sizler için birçok hizmet sunuyoruz. Vize danışmanlığından yurt içi veya yurt dışında yapacağınız turlara, tatil ve konaklama rezervasyonlarınızdan araç kiralamaya, yurt içi ve yurt dışındaki organizasyonlarınızdan yurt dışı lisans eğitimine kadar sayısız hizmet vermekteyiz. Firmamız tüm bu hizmetleri talepleriniz doğrultusuna size sunmaya hazırdır. Güler yüzlü ve kaliteli çalışanlarımızla sizlere güvenebileceğiniz bir hizmet sağlamaktayız.

Hizmet Fiyatlarımız

Fiyatlarımıza bakıldığında birçok hizmet şirketine göre çok daha makul seviyelerdedir. Vize işlemlerinizde fiyatlarımız gideceğiniz ülkeye göre değişmektedir. Alacağınız hizmete karşılık vereceğiniz ücret size avantaj sağlayacaktır.

Oyla! post