Moritanya Vizesi İçin Gerekli Evrak Listesi 2021

Moritanya vize başvurusu nasıl yapılır? Sonuç kaç günde çıkar? Başvuru için gereken evraklar ve daha fazlası aşağıdaki yazımızda yer alıyor. Moritanya’ya girmek için vize başvurusunda bulunmanız şarttır. Başvuru şekli ve istenen belgeler seyahat amacınıza göre değişiklik gösterir. Moritanya vizesi için gerekli evrak listesi 2021 – Visa Center başlığı altında ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aşağıda listelenen gerekli evrakları eksiksiz olarak tedarik edip ikametinize en yakın konsolosluğa teslim edebilirsiniz. Başvurunuzun sorunsuz gerçekleşebilmesi için vize başvuru merkezimiz aracılığıyla da süreci başlatabilirsiniz. Destek ve danışmanlık yaparak Moritanya vizesini en kısa sürede almanıza yardımcı oluyoruz.

Moritanya Vizesi İçin Gerekli Evrak Listesi

Moritanya ülkesi, Moritanya İslam Cumhuriyeti olarak da bilinmektedir. Afrika kıtasının batısında yer alan bu ülkeye girilebilmesi için vize alınması gerekmektedir. Bunun için size destek veriyoruz. Moritanya vizesi için gerekli evraklar listesi hazırlandıktan sonra işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Hazırlanacak evraklar;

  • 2 adet fotoğraf
  • Pasaport
  • -Banka hesap dökümü
  • Davet mektubu (Ticari ya da aile vizesiyse)
  • Otel ve uçak bileti rezervasyonları hazırlanması gerekmektedir.

Evrakları hazırladıktan sonra işlemlerinizi bize bırakabilirsiniz.

Moritanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Moritanya vize başvurunuzu yapabilmek için şahsen Moritanya Konsolosluğuna gitmeniz gerekmektedir. Seyahat edecek kişilerin ilk yapması gereken işlem budur.

Moritanya Vizesi Kaç Günde Çıkmaktadır?

Moritanya vizesi alacak kişilerin başvuru esnasında bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurması gerekmektedir. Bu işlemler sonunda vizenin çıkması 7 gün sürebilmektedir. Bazı aksilikler olacağını göz önünde bulundurarak, işlemlerinize planladığınız süreden biraz önce başlamanız gerekmektedir. Böylece herhangi bir aksilik durumunda çok fazla beklemek zorunda kalmazsınız. Eksik evraklarınız varsa bunları kısa sürede tamamlayarak vize alma işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz.

Moritanya Vizesi Icin Gerekli Evrak Listesi
Moritanya Vizesi Icin Gerekli Evrak Listesi
Moritanya vizesi nasıl alınır? Tüm detayları incelemek için https://visacenter.com.tr/moritanya-vize-basvurusu/ bağlantısını inceleyebilirsiniz.
Başa dön tuşu
whatsapp
× Moritanya Vizesi