Krefeld Vize

Krefeld Vize 1 – krefeld vize

Krefeld, Almanya kentlerinden birisidir. 227 bin nüfusuyla öne çıkar. Oldukça yeşillik ve doğa ile iç içe olan bu şehre gitmek isteyen Türklerin, Krefeld vize işlemlerini belirlenmiş kaideler çerçevesinde başlatmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde giriş izni alabilirsiniz.

Krefeld İçin Vize Gereklimi?

Krefeld için vize gereklimi: Krefeld vize alımı kesinlikle şarttır. Şehir Almanya sınırları içerisinde olmasından dolayı Schengen’e tabidir. Bu noktada tüm istenen evrakların sunulması lazım.

Krefeld İçin Vize Şartları

Krefeld için vize şartları önemlidir ve şu başlıklardan oluşur;

  • Tüm evrak, dokümanlar tam olmak zorundadır.
  • Konulmuş olan yurtdışı çıkış kararı, vize alımını olumsuz olarak etkiler.
  • Banka hesabında teminatın gösterilmesi esastır.
  • Tüm belgeler bulunmalıdır.

Krefeld Turist Vizesi

Krefeld turist vizesi şeklinde verilen bu iznin belli bir süresi vardır. O da en çok 90 gün olarak tanımlanmıştır. Bu yüzden kısa süreli bir vizedir.

Krefeld Vize Başvurusu

Krefeld vize başvurusu online şekilde değil konsolosluk üzerinden veya bu işlemi yapma yetkisine sahip aracı işletmelerle başlatılır.

Krefeld Vize Evrakları

Krefeld vize evrakları olarak istenen şu belgelerin olması gerekmektedir;

  • Seyahat sigortası, iş belgesi, SGK verileri, banka hesap özeti, uçak bileti istenmektedir.
  • Otel rezervasyonu, vukuatlı kayıt, kimlik kartı fotokopisi, pasaport, form, 2 tane biyometrik fotoğraf da mutlaka olmak zorundadır ve bu şekilde başvuru tamamlanır.

Krefeld Vize Fiyatları / Ücreti

Krefeld vize fiyatları / ücreti olan 80 Euro banka havalesi yapılarak, konsolosluğun tanımlamış olduğu hesaba ödenmektedir. Bu noktada Türk lirası kullanımı serbesttir.

Krefeld Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Krefeld vizesi kaç günde çıkar: 5 gün en erken olmak üzere Almanya vize alımını rahatlıkla tamamlamak mümkündür. Başvuru sayısı çok olursa bu 15 güne kadar uzayabilmektedir.

Krefeld Vizesi Nasıl Alınır?

Krefeld vizesi nasıl alınır: Krefeld vize alımında başvuruyu yapan kişiler, sonucu kısa süre içerisinde öğrenebilirler. Hem pasaport hem de buna işlenmiş olan vize adınıza yollanır. Aracı firma olarak süreç boyunca yardımlarımızı sunuyoruz. Daha çok bilgi için aramanız yeterli.

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.