Gelsenkirchen Vize

Almanya Gelsenkirchen Vize Başvurusu

Gelsenkirchen, batı Almanya’da yer alan ve nüfusu 260 bin olan bir kenttir. Vize alımının sonrasında Türklerin buraya gitmeleri her daim mümkündür. Gelsenkirchen vize sürecinde konsolosluklar tercih edilir. Sürece dair merak edilen tüm ayrıntıları sizler için hazırladık.

Gelsenkirchen İçin Vize Gereklimi?

Gelsenkirchen için vize gereklimi: Gelsenkirchen vize, gerekli ve bu şehre yapılması planlanan tüm seyahatlerde zorunlu olan resmi bir evrak olmasıyla dikkat çeker. Bu yüzden konsolosluk başvurusu öne çıkan bir işlemdir.

Gelsenkirchen İçin Vize Şartları

Gelsenkirchen için vize şartları şöyle karşımıza çıkar;

  • Gerekli evraklar hazırlanmalıdır.
  • Pasaportun 10 yıldan eski olmaması şarttır.
  • Mahkeme ile koyulmuş çıkış yasağı bulunmamalıdır.

Gelsenkirchen Turist Vizesi

15 gün ile 90 günlük bir zaman dilimine sahip olan Gelsenkirchen turist vizesi, bu sürelerde şehirde size bulunma ve konaklama hakkını sunmaktadır.

Gelsenkirchen Vize Başvurusu

Gelsenkirchen vize başvurusu için tanımlanmış olan adres resmi olan konsolosluk merkezleridir. Ayrıca aracı kurumlar da vardır.

Gelsenkirchen Vize Evrakları

Eksik olmaması kaydıyla Gelsenkirchen vize evrakları arasında meslek belgesi bulunur. Eğer öğrenciyseniz bunu kanıtlamanız gerekmektedir. Seyahat sağlık poliçesi, seyahat uçuş bilgisi, bu şehirde kalınacak olan otelden alınacak rezervasyon verileri, vukuatlı olması şart kayıt örneği, biyometrik 2 fotoğraf, banka döküm özeti, pasaport, ikametgah ve elbette pasaportun olması temel kuraldır. Bu noktada hem konsolosluğa yazılmış dilekçeyi hem de başvuru formunu unutmamak lazım.

Gelsenkirchen Vize Fiyatları / Ücreti

80 Euro Gelsenkirchen vize fiyatları / ücreti olarak karşımıza çıkıyor. Ödeme yöntemi her zaman banka havalesi olmasıyla dikkat çekmektedir.

Gelsenkirchen Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Gelsenkirchen vizesi kaç günde çıkar: Tek sorun olmadan yapılan Almanya vize başvurularında u iznin hazır olması 5 gün ile 15 iş günü arasında farklılık göstermektedir.

Gelsenkirchen Vizesi Nasıl Alınır?

Gelsenkirchen vizesi nasıl alınır: Gelsenkirchen vize rahatlıkla, istenen belgelerin eksiksiz bir biçimde tamamlanmasının ardından alınır. Aracı firmamız, buna dair tüm süreci sizin isminize yürütmektedir. Bu konuda gerekli bilgiyi alabilmek için email atabilir ya da cep telefonuyla bizi arayabilirsiniz.

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.