Konya Vize Başvuru Ofisi

Konya Vize Başvuru Ofisi

Visa Center Visa Global Services Konya Vize Merkezi vize işlemleri konusunda bilgi alabileceğiniz, evraklarınızı tamamlayabileceğiniz, vize ücretlerini ödeyebileceğiniz bir temsilciliktir.

İzmir Vize Başvuru Merkezi

Temsilciliğimizde uluslararası sağlık sigortası poliçeleri düzenlenmekte, vize dilekçesi ve başvuru formlarının istenilen yabancı dilde yazımı yapılmaktadır.

Vize alımı sırasında her aşamada yanınızda olan uzman danışmanlarımız sizi en sağlıklı biçimde vize alımı için yönlendirir, büyükelçilikler arasında koordinasyon sağlar.

Gerekli evrak listelerini danışmanlarımızdan edinebilirsiniz, vize ücretleri hakkında ücretsiz danışma hatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Konya merkezde nereler gezilir?

Konya merkezde çoğunluğun tercihinde olan Alaaddin Tepesi gezilebilir. Alaaddin Tepesi oldukça büyüktür.

Konyanın nereleri meşhur?

Konya’da etli ekmek, Mevlana, Kelebekler Vadisi, Sille ve nazar boncuğu Meke gölü oldukça meşhurdur.

Konyada hafta sonu ne yapılır?

Konya’da hafta sonu müze gezintisi yapılabilir. Mevlana ziyaret edilebilir ve Konya’ya has olarak bulunan etli ekmek yenilebilir.

Vize randevuları, ek belgelerin temini konularında destek alabileceğimiz temsilciliğimiz Konya ili ve çevresinde oturan vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunmaktadır.

Konya Vize Başvuru Ofisi

Konya Vize Başvuru Ofisi

Konya Vize Merkezi Vize Destekleri

Konya Vize merkezi vize başvuruları konusunda uzman desteğini size sunar, kimlik bilgilerinizi, öğrenci belgelerinizi ilettiğinizde seyahat amacınızı belirten, vize almak istediğiniz ülkeye giriş çıkış tarihlerinin olduğu vize dilekçenizin yazımına katkıda bulunur.

Gerekli evrak listesini danışmanlarımızdan edinebilirsiniz, çalışanlarımız tüm evrakları tek tek kontrol ederek belgeler arasında bir uyuşmazlık olmamasını garanti eder.

Büyükelçilik vize departmanları ile uyum halinde çalışılır. Konya ilinde yaşayan yurttaşlarımız dilerlerse vize işlemlerini daha sorunsuz ve hızlıca halletmek için Ankara merkezimizi tercih edebilirler. Ankara merkezimizde hiçbir kısıtlama olmaksızın dünyanın tüm ülkelerinin vize alım işlemleri yapılmaktadır.

 Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra vize işlemlerinin her aşamasında çalışanlarımız yanınızda olacaktır, vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında vizeli pasaportlar adresinize kurye-kargo yolu ile ulaştırılır.

Konya Vize Başvuru Ofisi Videosu; 

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.