Tokat Vize Başvuru Merkezi - Visa Center
Vize Hakkında

Tokat Vize Başvuru Merkezi

Tokat Vize Merkezi

Tokat vize merkezi başvurulacak vize türlerini belirleyen ve bu vize türlerinde yabancı büyükelçiliklerce istenen evrakların listesini müşterilerine ileten bir temsilciliktir. Tokat ilinde ikametgah eden müşterilerimiz temsilciliğimize uğrayarak vize işlemleri hakkında bilgi alabilirler.

 Vize ücretleri, vize başvuru formları, vize dilekçeleri, davet mektupları, kimlik belgeleri ve pasaportlar, finansal belgeler, şirket belgeleri, sigorta poliçeleri, sponsor bilgileri gibi karmaşık konularda uzman danışmanlarımız sizi açık bir şekilde bilgilendirecek, vize alımınızı kolaylaştırmak için tecrübelerini sizinle paylaşacaklardır.

 Gerektiğinde Ankara merkezimize evraklarınız gönderilecek, büyükelçiliklerin bulunduğu başkentimizde vize alım süreciniz kısaltılacaktır.

Ülkeler vize başvurularında bölge kısıtlamasına gitmektedir, bu sadece bazı merkezlerden vize başvurusu yapılacağı anlamına gelir. Ankara bu açıdan en avantajlı merkezimizdir.

Vize Başvurusu İçin Ne Yapılmalı?

Tokat vize merkezi temsilciliğimize başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız bazı işlemler için vekaletname verebilirken bazı işlemleri bizzat yapmak zorundadır. Temsilciliğimizden her aşama hakkında bilgi alırsınız.

Vize başvurusu için şunları yapmalısınız:

  • Temsilciliğimiz çalışanları ile iletişime geçerek seyahat amacınızı ve seyahat tarihlerinizi bildirin.
  • Başvuracağınız vize türü belirlensin
  • Vize türüne göre seyahat edeceğiniz ülkelerin istedikleri belgelerin listesini edinin.
  • Gerekli evrakları hazırlayın, bu aşamada her türlü yardımı danışmanlarımızdan alabilirsiniz.
  • Vize başvuru formu doldururken ve vize talep dilekçesi yazarken çalışanlarımıza danışın. Verdiğiniz hiçbir bilgi eksik ve hatalı olmamalıdır. Belgeleri ıslak imza ile imzalayın.
  • Vize randevularına ve mülakatlara iştirak edin.
  • Vize ücreti ve sağlık sigortanızı ödeyin
  • Vekalet verdiğinizde vize başvurunuz olumlu sonuçlanırsa vizeli pasaportlarınız size ulaştırılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu