Kocaeli Vize Merkezi

Kocaeli Vize Merkezi

Ticari vize alımına birçok farklı iş faaliyeti kapsamında gereksinim olabilmektedir. Bunun gerçekleşmesi içinse muhakkak ilgili prosedürlere bağlı şekilde bir işlemin gerçekleştirilmesi gereklidir.

Ardahan Vize Merkezi

Öncelikli olarak bu noktada yapılacak iş seyahatinin süresi konusunda net bir belirleme yapılmalıdır. Daha sonrasında buna yönelik olarak vize çıkarma işlemleri aşamasına geçilmelidir.

Ticari vize başvuruları için kimlik belgelerinin fotokopileri muhakkak önceden hazırlanmalıdır.

Kocaeli hafta sonu nereye gidilir?

Kartepe Kayak Merkezi, Ballıkayalar Tabiat Parkı, Kuzu Yaylası Milli Parkı, Yuvacık Barajı ve Maşukiye’ye gidilir.

Kocaeli'nin dogal guzellikleri nelerdir?

Maşukiye, Sapanca Gölü, Ballıkayalar Tabiat Parkı, Kadırga Yaylası, Ormanya, Yeniköy Yazlık Ilıcası, Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Park ve Kuzuyayla Tabiat parkı doğal güzelliklerdir.

Kocaeli Ne Var?

Kasr ı Hümayın Saray Müzesi, Gayret Gemi Müzesi, Kartepe Kayak Merkezi, Maşukiye, Yuvacık Barajı, Ballıkayalar Tabiat Parkı ve Kuzu Yaylası Milli Parkı vardır.

Bunun yanı sıra yine şirketin bilgilerini içeren belgelerin de tam manasıyla hazırlanarak vize merkezine teslim edilmesi gereklidir.

Yine önemli hususlardan biri olan finansal geliri belgelemek ve bu şekilde bunu ibrazda bulunmak gerekmektedir.

Rezervasyon ve konaklama konusunda bilgi verici belgeler önceden oluşturulmalıdır. Kocaeli vize merkezi – Visa Center hizmetlerimizden faydalanarak tüm işlemlerinizi kısa sürelerde sorunsuz olarak yerine getirebilirsiniz.

Kocaeli Vize Merkezi

Kocaeli Vize Merkezi

Kocaeli Vize Merkezi İşlemleri

Ülkemizin gelişmiş sanayi illerinden olan Kocaeli’nde oturan ve vize almak isteyen kişiler Kocaeli Vize Merkezi temsilciliğimizde kaliteli ve güvenli vize işlemleri yapabilir.

Özellikler ticari vize almak isteyen işyeri sahipleri ve çalışanları deneyimli, güler yüzlü ve uzman danışmalarımızın yönlendirmeleri sayesinde istedikleri her ülkenin vizesine kolaylıkla ulaşabilir.

Kısa süreli ticari vize almak isteyenler şu noktalara dikkat etmelidirler:

  • İş seyahatinizin kısa süreli mi uzun süreli mi olacağını vize merkezimize bildirin
  • Kimlik belgelerinizin fotokopilerini hazırlayın. Pasaportlarınız son on yıl içinde alınmış olmalı ve geçerlilik süresi en az 6 ay olmalıdır. Vizeli eski pasaportlarınızın fotokopilerini de hazırlayın. Daha önce yurtdışına çıkanlar vize almada avantajlıdır.
  • Vize başvuru formunu ve dilekçeyi istenilen yabancı dilde hazırlayın. Bu noktada danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.
  • Şirket bilgilerinizi belgeleyin; ticari faaliyet belgesi, ticari sicil gazetesi fotokopisi, vergi levhası
  • Çalışanlar SGK dokümanlarını hazırlamalıdır. Hizmet tescil belgelerinin yanı sıra son üç aylık maaş bordroları da verilmelidir.
  • Finansal bilgilerinizi belgelendirin. Banka hesaplarınızdaki hareketler, taşınmaz mal tapularının fotokopileri, faiz ve kira gelirleri belgelendirilmelidir.
  • Konaklama ve ulaşım rezervasyonlarınızı belgelendirin.
  • Gidilecek ülkedeki şirket bilgileri bir dilekçe ilen sunulmalıdır, davet mektupları hazırlanmalıdır.
  • Sponsor varsa sponsor bilgileri ve finansal belgeler hazırlanmalıdır.
  • Seyahat tarihleri kesin olarak belirtilmelidir, seyahat sırasında başka ülkelere giriş çıkış varsa bunlar belirtilmelidir.

Kocaeli Vize Merkezi Başvuru Türleri

Kocaeli Vize Merkezi turistik, ticari, aile ziyareti, eğitim, transit geçiş, oturma izni, çalışma izni gibi tüm vize türleri için hizmet vermektedir.

İstanbul’a yakınlığı nedeniyle başvuru işlemleri daha hızlı sonuçlanabilir, Kocaeli’nde oturan vatandaşlarımız dilerlerse İstanbul Merkezi’mizin avantajlı hizmet koşullarını tercih edebilir. Tüm yönlendirmeler Kocaeli Vize temsilciliğimiz tarafından yapılacaktır.

Kocaeli Vize Merkezi Videosu;

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.