Vize Hakkında

Rize Vize Başvuru Merkezi

Rize Vize Merkezi İşlemleri

Doğu Karadeniz bölgesinde ikametgah eden vatandaşlarımızın vize işlemlerini güvenle ve hızlıca yerine getirecekleri Rize Vize Merkezi temsilciliğimiz size vize alımında her konuda yardım etmeye hazırdır.

 Vize başvuru sürecinin her adımında yanınızda olan danışmanlarımız,  size istediğiniz ülkenin vizesini alma esnasında tecrübelerini paylaşır.

 Temsilciliğimizle iletişime geçtiğinizde Visa Center Visa Global Services müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının bir parçası olursunuz.

Çözüm ortaklarımız ve büyükelçiliklerin, konsolosluklarının vize departmanlarıyla uyumlu bir çalışma gerçekleştiren firmamız hızlıca ve rahatça vize almanızı sağlar. Sektöründe öncü olan şirketimiz, yüksek vize kabul oranlarıyla bir adım öne çıkmaktadır.

Vize Türlerinde Yüksek Kabul Oranı

Rize Vize merkezi temsilciliğimiz, başvuru sahiplerinin kişisel konumlarını ve seyahat amaçlarını inceleyerek başvurulacak vize türünü tespit eder.

 Bu vize türüne uygun belgelerin hatasız tamamlanmasını sağlar, vize departmanı yetkililerine ulaştırır, vize randevularını ayarlar, vize ücretlerinin ödenmesinde yardımcı olur, sağlık sigortası gibi uluslararası belgelerin hazırlanmasına katkı sağlar.

Rize ilinde oturan yurttaşlarımız, dilerlerse Trabzon merkezimiz üzerinden vize işlemlerini daha süratle yapabilirler. Başvuru yapacakları ülkenin hangi bölgelerden başvuru aldığını öğrenir ve buna göre vize başvuru sürecini planlarlar.

Vize alım işlemleri 15 iş gününü bulabilmektedir. Vize başvuruları için hazırlıklara seyahatten 1 ay önce başlamak müşterilerimize zaman kazandıracaktır.

Vize başvuruları için merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarına ücretsiz danışma hattımızdan ve diğer iletişim kanallarından ulaşabilir, güvenle vize başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp