Münster Vize

Almanya Münster Vize Başvurusu

Münster, 60 metrelik rakıma sahip ve nüfusu da 314 bin olan Almanya kentidir. Kuzey Ren bölgesi içerisinde yer alır. Münster vize işlemleri, kurallar ve aynı zamanda konsolosluk tarafından açıklanmış kriterler çerçevesinde yapılır. Bunun için mutlaka ilgili süreci bilmek gerekiyor. İstenilen evraklar toplanarak sunulmalıdır.

Münster İçin Vize Gereklimi?

Münster için vize gereklimi: Münster vize Türkler için zorunludur. Bordo olarak bilinen umuma mahsus pasaportla ziyaret etmek isteyenler, öncelikle bu vizeyi almak zorundadırlar.

Bunun için de belli aşamaları mutlaka geçmek gerekmektedir. Süreç zaman almaz.

Münster İçin Vize Şartları

Münster için vize şartları şunlardan oluşur;

  • Düzenli gelir olması lazım.
  • Vize almak için yabancı ülkeye giriş engeli bulunmamalıdır.
  • Tüm evrakların tam olması şarttır.
  • Vize ücreti ödenmelidir.

Münster Turist Vizesi

Tam anlamıyla kısa süreli bir izin olan Münster turist vizesi, 90 günü aşmayacak şekilde konsolosluk tarafından size sağlanır.

Münster Vize Başvurusu

Münster vize başvurusu resmi bir biçimde konsolosluk üzerinden, kısa zaman dilimi içinde tamamlanır.

Münster Vize Evrakları

Her zaman istenilen Münster vize evrakları şu şekilde karşımıza çıkıyor; pasaport, ikametgah, rezervasyon evrakları, uçak biletinin aslı, nüfus cüzdanı fotokopisi, finansal ve mesleki belgeler, seyahat sağlık sigortası, başvuru formu, dilekçe, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği şeklindedir.

Münster Vize Fiyatları / Ücreti

80 Euro Münster vize fiyatları / ücreti Euro olarak ödeneceği gibi aynı zamanda konsolosluk bunu TL şeklinde de kabul eder. Güncel kur geçerlidir. Banka havalesi kullanılır.

Münster Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Münster vizesi kaç günde çıkar: Almanya vize alımında merak edilen çıkış süresinin en az 5 olduğunu görmekteyiz. Bu anlamda 15 günlük bir süre de her daim söz konusu olabilmektedir.

Münster Vizesi Nasıl Alınır?

Münster vizesi nasıl alınır: Konsolosluk size Münster vize alımı işlemi çerçevesinde bu izni vermektedir. Bizzat başvurularda bu tip bir süreç söz konusudur. Aracı firmayla yapılacak olan işlemlerde ise postayla yollama öne çıkar. Bunun ayrıntılarını sizlere telefon üzerinden sunmaktayız.

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.