Braunschweig Vize

Almanya Braunschweig Vize Başvurusu

Braunschweig, Aşağı Saksonya bölgesinde yer alır. Almanya kentinin nüfusu 248 bindir. Braunschweig vize başvurusu için hem gerekli evrakların hazırlanıp tamamlanması hem de tanımlanmış olan ücretin ödenmesi gerekiyor. Bu noktada süreci ayrıntılı bir biçimde sizler için anlattık.

Braunschweig İçin Vize Gereklimi?

Braunschweig için vize gereklimi: Braunschweig vize bir gereklilik ve zorunluluktur. Bunun olmaması halinde hem bu Alman şehrine hem de ülke sınırları içindeki diğer kentlere giriş yapabilmeniz imkansızdır.

Braunschweig İçin Vize Şartları

Braunschweig için vize şartları çerçevesinde şunlar önemlidir;

  • Bankada para gösterilmesi şarttır.
  • Adli anlamda sorunlu kişiler vize alamazlar.
  • Belgelerde noksanlık olmaması şarttır.
  • Parmak izi istenir.

Braunschweig Turist Vizesi

Çok uzun süreli olmayan ve bu yönüyle kısa süreli bir vize olarak dikkat çeken Braunschweig turist vizesi ile en fazla 90 gün boyunca şehirde kalmanız mümkündür.

Braunschweig Vize Başvurusu

Konsolosluk üzerinden hemen Braunschweig vize başvurusu yapılır ve bu çok uzun zaman almaz. Randevu oluşturmak gerekmektedir.

Braunschweig Vize Evrakları

Braunschweig vize evrakları olmadan vize başvurusu yapılamaz. Bunların başında fotoğraf, pasaport, vukuatlı nüfus kayıt örneği, form, dilekçe, kimlik kartının sureti, ikametgah gelmektedir.

Seyahat sağlık sigortasının aslı, bankada bulunan parayı gösteren belge, meşgul olunan işi kanıtlayan resmi evrakların da talep edildiğini görmekteyiz. Bunların sunulması şarttır ve gereklidir.

Braunschweig Vize Fiyatları / Ücreti

Braunschweig vize fiyatları / ücreti ödeme işlemlerinde baz alınan miktar 80 Euro olmak zorundadır. Gerek bankadan yapılacak havale gerekse mobil havale yöntemi tercih edilebilir.

Braunschweig Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Braunschweig vizesi kaç günde çıkar: Merak edilen Almanya vize çıkış süresi erken olarak 5 gün şeklinde iken, üst sınır olarak ise 15 gün biçiminde ifade edilmiştir.

Braunschweig Vizesi Nasıl Alınır?

Braunschweig vizesi nasıl alınır: Belge toplama, form doldurma ile Braunschweig vize sahibi olmak gerçekten çok zor olmamasıyla dikkat çeker. Zaman kaybının önüne geçebilmek için süreci yetkisi bulunan aracı firmalar üzerinden de tamamlamak mümkündür. Bunun tüm detayları telefon üzerinden sunulur.

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.