Vize Hakkında

Burkina Faso Vize İşlem Bilgileri

Burkina Faso Konsolosluğu

Afrika kıtası ülkeleri arasında bulunan Burkina Faso adına Türkiye’de İstanbul ve Ankara’da bulunmak üzere iki temsilcilik vardır. İstanbul’da Burkina Faso fahri konsolosluğu varken Ankara’da büyükelçiliği bulunur. Bu temsilcilikler hem yabancı vatandaşlar için hem de Burkina Faso vatandaşları için konsolosluk hizmeti verir.

Burkina Faso Konsolosluğu İstanbul

İstanbul’da bulunan Burkina Faso Konsolosluğu İstanbul’un yanı sıra çevre şehirlerdeki vatandaşlar için hizmet sunar. Fahri konsolosluk özelliğine sahip olmasından dolayı vize başvurusunun yapılamadığı konsoloslukta vize için destek hizmeti verilir. Ayrıca Burkina Faso vatandaşlarının doğum veya ölüm kaydı gibi vatandaşlık hizmetleri için çalışır.

İstanbul’daki konsolosluğun iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres: Eski Büyükdere Cad, Ayazağa Yolu İzgi Plaza Maslak/İstanbul

Telefon: (0212) 290 65 65

Burkina Faso Konsolosluk Vize İşlemleri Ankara

Burkina Faso vize işlemleri Ankara’da bulunan Burkina Faso Büyükelçiliği üzerinden yapılabilir. Büyükelçilik başvuruları kabul eder ve uygun gördüğü kişilere vize alma hakkı sunar. Ankara’da bulunan büyükelçiliğe başvuruda bulunacakların yararlanabilecekleri iletişim numarası (0312) 419 09 22’dir. Büyükelçiliğin ulaşım adresi ise Şehit Adem Yavuz Sokak, Kumrular Caddesi, No:18, D:12, Çankaya şeklindedir.

Burkina Vize Büyükelçilik veya Konsolosluğuna vize işlemleri için başvuru yapacaksanız vizenizin hızlı sonuçlanması için bizden hizmet alabilirsiniz. Visa Center hizmetlerimizi tercih ederseniz vize evraklarının hazırlanmasından başvuru formunun doldurulmasına, otel rezervasyonunda uçak biletine kadar sizin yerinize firmamız işlemleri gerçekleştirir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp