Tayland Vize Randevusu

Tayland Vize Randevusu

Türkiye’den Tayland ülkesine gidebilmek için pasaportun yanı sıra vize alımı da söz konusu olur. Hizmet, hususi ya da diplomatik vizesi olan vatandaşların 180 günlük süre içerisinde 90 günü aşmamak kaydı ile Tayland’a vizesiz gidiş yapabilmeleri mümkündür.

Vize ile ilgili sizden gelen sorular

Ancak bordo pasaport sahibi olan vatandaşların vize almaları gerekir. Tayland vize randevusu – Visa Center üzerinden yapılabilir. Aracı kurum olarak vize randevuları hakkında bilgi alabilmek mümkündür.

Tayland vize randevu tarihi ve saati belirlendikten sonda yanınızda bulundurmanız gereken evrakları tamamlamalısınız.

Tayland vizesi nasıl alınır?
Tayland vizesi almak isteyen vatandaşların gerekli makamlarca belirlenen evrakları toparlayıp, başvurduğu konsolosluğa sunması gerekmektedir.
Tayland vize ücreti ne kadar?
Tek girişlik Tayland vizeleri 40 USD olurken çoklu giriş isteyen kişilerin 200 USD ödemesi gerekmektedir.
Türkiye Tayland vize var mı?
Tayland’a gitmek isteyen bordo renk pasaportlu kişilerin ülkeye 1 ay süreyle girişleri, resmi pasaportları bulunan kişilerin ise 3 aylık bir süre için ülkeye girişleri vizeden muaf tutulmaktadır.

Eksik evrak durumunda yeniden randevu almanız gerekir ve işlem süresi uzar. Tayland seyahatinizden en az 1 ay önce randevunuzu alarak vize işlemlerinizi tamamlamanız gerekir.

İletişim Form tarafımıza ulaştıktan sonra sizinle irtibata geçeceğiz.Tıklayınız Lütfen

Tayland Vize Randevusu

Tayland Vize Randevusu

Tayland Vize Randevusu

Değerli Misafirlerimiz:

Tayland Vize Randevusu almak için online randevu formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurarak gönderdikten sonra yaklaşık olarak 30 dakika içeresinde müşteri yetkililerimiz sizinle irtibata geçecektir. Online Tayland Vize Randevusu almak için 0850 220 37 34 nolu hattımızdan veya 0543 215 78 08 whatsapp Acil Vize Hattı

0 532 130 02 47 hattımızdan da iletişime geçebilirsiniz. Tayland Vize Randevusu için herhangi bir ücret ödememektesiniz. Tayland Vize Randevusu alındıktan sonra ekte belirtilmiş olan evrakları hazırlayarak kargo adresimize kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Evraklarınız firmamıza ulaştıktan sonra uzman müşteri temsilcilerimiz tarafından belgeleriniz incelenecek ve tarafınıza bilgi verilecektir. Müşteri temsilcimiz ayrıca Tayland Vize Randevusu için görüşmeye gelmenize gerek olup olmadığı konusunda size bilgi verecektir. Görüşmeye gelmenize gerek bulunmaması halince vize başvurunuz firmamız tarafından takip edilecek ve sonuçlandıktan sonra vize sonucunuz tarafınıza kargo yolu veya elden teslim edilecektir. Tayland Vize Randevusu için görüşmeye gelmenize gerek bulunması halinde Vize Randevusundan yaklaşık 20 dakika önce başvuru merkezi adresinde bulunmanız gerekmektedir. Vize Randevusu Sırasında ön görüşme, Vize Mülakatı gibi konularda uzman ekibimiz tarafından yönlendirileceksiniz.

Vize başvuruları kaç gün sürmektedir?

Vize başvurularınız Turistik vize, Ticari vize, Aile Ziyareti vizesi, Aile Birleşimi Vizesi,Erasmus,Eğitim Vizesi, Staj Vizesi. Çalışma Vizesi vb. vize türlerine göre değişmekle beraber ortalama 15 iş günüdür.

Vize başvurumu kaç gün önceden yapmalıyım?

Vize başvurularınızı her durumu göz önüne alarak seyahatinizden önceki 90 günlük süre içeresinde yapabilirsiniz .Her durumda başvurunuzu seyahatinizden  1 ay öncesi kadar yapmanız tavsiye olunur.

Tayland vize başvuru formunu doldurmak zorunda mıyım?

Her başvuru adayı konsoloslukların bireyleri ön tanıma amaçlı kullandığı ve iletişim bilgilerinin bulunduğu Tayland Vize Başvuru formlarını doldurmak zorundadırlar.

Reşit olmayan çocuklar içinde vize başvurusu için evrak hazırlanmalı mıdır?

Her birey ayrı başvuru olarak değerlendirildiği için her birey için ayrı bir başvuru dosyası hazırlanmalıdır.

Tayland Vize Randevusu, Tayland Vize Randevu Ücreti, Tayland Vize Randevu Firması, Tayland Vizesi Randevusu idata, Tayland Vize Randevusu Vfs Global

Tayland Vize Randevusu Videosu;

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.