Vize Hakkında

Yalova Vize Başvuru Merkezi

Yurt dışı seyahatleri için vize alması gereken kişiler Yalova Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçebilir. Merkezimiz bazı detaylı ve incelikli işlemlerin yapılması gereken vize alma sürecinde profesyonel bir hizmet verecektir.

Bazı ülkeler sadece Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerden başvuru alır. Böyle durumlarda Yalova Vize Başvuru Merkezi gerekli işlemleri yaparak dosyayı ilgili ildeki merkeze gönderecek, işlemlere orada devam edilecektir. Bu sayede Yalova’da ikamet eden müşterimiz başka bir ile gidip gelmek zorunda kalmayacaktır.

Online başvuru kabul eden konsolosluk ve büyükelçiliklere yapılacak başvuruların gerçekleştirilmesi, eksik belge olup olmadığının takibi, konsolosluklarla iletişimin sürdürülmesi, olası vize red kararlarına itiraz edilmesi gibi konularda destek verilecektir. Sürecin her anında kaliteli bir hizmet sunulur.

Yalova Vize İşlemleri Merkezi

Yalova Vize Başvuru Merkezi – Visa Center

Yurtdışına çıkmak isteyenlere hizmet veren Yalova Vize Merkezi temsilciliğimiz, tüm vize türlerinde vize başvuru hizmeti vermektedir.

Turistik kısa süreli vizeler, ticari kısa süreli vizeler, eğitim vizeleri, transit geçiş vizeleri, aile birleşimi vizeleri, oturma izinleri, çalışma izinleri gibi farklı vize türlerine nasıl başvuru yapabileceğinizi deneyimli çalışanlarımızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Vize başvuru formu doldurma, vize dilekçesini yabancı dilde hazırlama, biyometrik verileri verme, işyeri sahipliği ve çalışan belgelerini tamamlama, finansal bilgileri belgelendirme gibi konularda bütün ayrıntılar temsilciliğimizle işbirliği içinde kolayca tamamlanabilir.

Temsilciliğimize ya bizzat uğrayın ya da iletişim kanallarından iletişime geçin. Kolayca ve konforla talep ettiğiniz vizelere ulaşın

Vize Başvuruları İçin Ne Yapmalısınız?

Yalova Vize Merkezi vize işlemlerinde kaliteli ve güvenli hizmet veren bir temsilciliğimizdir. Vize başvurusunun bütün aşamalarında sizin yanınızdadır.

 Bazı ülkelerin uyguladığı başvuru bölge kısıtlamasına takılmamak için İstanbul ya da Ankara merkezimizden de hizmet alabilirsiniz. Yalova temsilciliğimiz evraklarınızı bu merkezlere iletecek ve adınıza vize başvuru işlemleri başlatılacaktır.

Vize başvurusu için şunları yapmalısınız:

  • Yalova temsilciliğimizle iletişime geçin
  • Seyahat amacınızı ve tarihlerinizi bildirin.
  • Başvuracağınız vize türündeki gerekli evrakları tamamlayın. Bu evrakların neler olduğu danışmanlarımızca size bildirilecektir.
  • Vize randevularına katılın, biyometrik verilerinizi  yetkililere verin, mülakatlara katılın.
  • Vize ücretinizi, sağlık sigorta ücretinizi ödeyin.
  • Başvurunuz ortalama iki hafta içinde değerlendirilir, vize başvurunuza olumlu yanıt alırsanız vizeli pasaportunuz size kargo-kurye yoluyla ulaştırılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp