Vize Hakkında

Giresun Vize Merkezi

Giresun Vize Merkezi İşlemleri

Tüm dünya ülkelerinin vize başvuru işlemlerinin yapıldığı Giresun Vize merkezi Visa Center Visa Global Services vize başvuru temsilciliğidir.

Giresun merkezde hizmet veren temsilciliğimize bizzat başvurabilir, evraklarınızı yetkililere iletebilir, vizeli pasaportları teslim alabilirsiniz.

Bölge kısıtlamasına uğramamak adına ilk önce temsilcilik çalışanlarımızla iletişime geçin, bazı ülke vizeleri için Trabzon ya da Ankara merkezleri üzerinden başvuru yapmanız gerekebilir.

Bu tür kısıtlamalardan olumsuz etkilenmemeniz için çalışanlarımız size yönlendirecek rahatça talep ettiğiniz vizenizi almanızı sağlayacaktır.

 Turistik vizeler, ticari seyahat vizeleri, transit geçiş vizeleri, eğitim vizeleri, aile ziyareti vizeleri konusunda uzman olan danışmanlarımız, kısa veya uzun süreli tüm vize türlerinin alınmasının yollarını size gösterecektir.

 

Vize başvuruları nasıl yapılır?

Giresun Vize merkezi vize başvuruları konusunda uzman çalışanları ile yapmanız gerekenleri size tek tek açıklayacaktır. Uzman danışanlarımız adınıza vize başvuru formlarını doldurabilir, vize talep dilekçesini yabancı dilde kaleme alabilir, evraklarınızı tamamlamanıza yardımcı olur.

Schengen bölgesi vizeleri, oturma ve çalışma izni vizeleri karmaşık süreçlerdir, bir uzman yardımı almanız gerekir. Konsolosluk yetkililerinden alınacak randevular merkezimiz tarafından ayarlanır ve görüşmeler, biyometrik verilerin verilmesi konusunda size yardım edilir.

 Belge hazırlamak konusunda hiçbir bilginiz olmasa bile temsilciliğimizde rahat ve konforlu bir ortamda tüm evraklarınızı nasıl temin edeceğiniz bilgisi size aktarılır. Ücretsiz çağrı merkezi hatlarımızdan hemen bilgi alabilir, vize başvurularınızı başlatabilirsiniz.

Başvurular dünyanın tüm ülkeleri için geçerlidir, tüm seyahatleriniz için size uygun vize türleri için vize alımları yüksek oranda kabul yanıtlarına sahip temsilciliğimiz tarafından başarıyla gerçekleştirilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp