Düzce Vize Başvuru Merkezi

Düzce Vize Başvuru Merkezi

Yurt dışına çıkmak isteyen herkes gitmek istediği ülkenin şartlarını yerine getirmek zorundadır. Bu isteklerinde başında vize gelir.

Edirne Vize Ofisi-Edirne Visa Center

 Bazı ülkeler vize istememektedir. Buna rağmen birçok ülke, özelliklede Avrupa ülkeleri vizesiz turist kabul etmemektedir.

Vize işlemlerini sizin adınıza yapan Düzce vize başvuru merkezi-Visa Center gitmek istediğiniz ülkenin şartlarını sağlamakta ve sizlere hazır bir hizmet sunmaktadır. Vize almak için öncelikle pasaport başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Düzce'de nereye gidebilirim?

Güzeldere Selalesi Tabiat Parkı, Samandere Şelalesi Tabiat Anıtı, Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkı, Aktaş Şelalesine gidilebilir.

Düzce neler var?

Düzce’de doğal güzelliklerle bir tarihi birçok nokta mevcuttur.

Düzce neyi ile meşhur?

Çerkez Tavuğu, Hamsi Pilavı, Yumurtalı Sebzeli Kaygana, İsli Balık ve Buğulama meşhurdur.

Merkezimize geldiğinizde ise hangi tür vize almak istediğinizi söylemeniz işlemlere başlanılması için yeterlidir. Ülkeler hangi amaçla seyahat edildiğini ve hangi amaçla vize alındığını sorgulamaktadır. Bundan dolayı gidiş sebebiniz ve oradaki bulunma süreniz önemlidir.

Düzce Vize Merkezi İşlemleri

Yurtdışına gitmek isteyen kişiler vize başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için Düzce Vize Merkezi temsilciliğimizin kaliteli hizmetinden yararlanabilirler.

Temsilciliğimiz tüm vize türleri için size başvurular hakkında bilgi verir, işlemlerinizi sağlıklı ve güvenle yapabilmenizi sağlar.

Başvuru yapacağınız ülkenin kabul ettiği başvuru merkezlerine sizi yönlendirir ve hızlıca vizenizi almanıza olanak tanır.

Büyükelçiliklerin olduğu Ankara merkezimiz ve başkonsoloslukların bulunduğu İstanbul merkezimizde vize işlemleriniz bir bölge kısıtlamasına takılmaksızın yapılmaktadır. Evraklarınız bu merkezlerimize iletilir, vize randevularınız alınır ve siz rahat bir şekilde vizenizi alırsınız.

Vize başvuruları ile ilgili ayrıntılı bilgilere temsilciliğimize gelerek ya da online iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Uzman danışmanlarımız bütün detaylar hakkında sizi bilgilendirecektir.

Düzce Vize Başvuru Merkezi

Düzce Vize Başvuru Merkezi

Düzce Vize Merkezi Başvurulacak Vize Türleri

Düzce Vize Merkezi temsilciliğimizden kişisel bilgilerinizi ve seyahat amacınızı vererek başvur yapabileceğiniz vize türlerini bilgisini alabilirsiniz.

 Ülkeler seyahatlerin niteliğine göre vize türleri belirler ve bu vize türleri için farklı farklı evraklar talep ederler.

Başvuru yapabileceğiniz genel vize türleri şunlardır:

 • Göçmen vizeleri
 • Oturma ve çalışma izinleri
 • Uzun süreli eğitim vizeleri
 • Kısa süreli eğitim vizeleri
 • Kısa süreli turistik gezi vizeleri
 • Kısa süreli ticari gezi vizeleri
 • Transit geçiş vizeleri
 • Aile birleşimi, arkadaş, akraba ziyareti vizeleri
 • Tedavi amaçla verilen vizeler
 • Sporcu, özel kişi, sanatçı vizeleri
 • Olağanüstü yetenek vizeleri
 • İnsani vizeler

Bu tür vizelere nasıl başvuru yapabileceğinizi ve vize türü için istenen evrakları temsilciliğimizden, merkezlerimizden, ücretsiz danışma hattımızdan, acil vize WhatsApp numaramızdan veya sitemizde bulunan e-mail adresimize mail atarak öğrenebilirsiniz.

Düzce Vize Başvuru Merkezi Videosu;

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.