Moritanya Vize Dilekçe Örneği - Visa Center

Moritanya Vize Dilekçe Örneği

Moritanya Turistik Vize Dilekçe Örneği

Moritanya İngilizce Dilekçe Örneği

Moritanya Türkçe Dilekçe Örneği

Moritanya turistik vize ihtiyaçlarınız için Moritanya turistik vize talep dilekçesi, Moritanya ticari vize ihtiyaçlarınız için ise Moritanya ticari vize talep dilekçesi doldurmalısınız.

Vize dilekçe örneklerine yazı sonunda ulaşabilirsiniz.

Moritanya Vize Dilekce Ornegi

Afrika’nın batısında, Moritanya İslam Cumhuriyeti adı altında varlık gösteren Afrika ülkesi, bağımsızlığını 1960 yılında ilan etmiştir. Mısır ile eşdeğer bir yüzölçümüne sahip olan Moritanya, yüzölçümüne göre Mısır’dan 27 bin Km² daha fazla geniştir.

Batı Afrika’da Atlantik Okyanusu’na sınırı bulunan Moritanya, Senegal, Cezayir, Batı Sahra ve Mali’ye karasal sınırlara sahiptir. Ne yazık ki ülke toprakları tarıma çok elverişli değildir ve sürekli erozyon ve kuraklığa bağlı olarak çölleşmektedir.

Tarihte Berberi olarak geçen ırkın devamı olan Moritanyalılar, birçok Afrika ülkesine kıyasla ekonomik olarak ilerlemeye özen göstermekte ve fırsatlar yaratmaktadırlar. Turistik açıdan tarihi hanlar, hamamlar, çöl kervan durakları gibi yapılara sahip olan Moritanya, otantik bir seyahat için turizmi canlandırmakta olan bir ülkedir.

Moritanya turistik vize talep dilekçesi ile ülkeye gitmek üzere dilekçe vermeniz mümkündür. Bu dilekçe, Ankara Moritanya Büyükelçiliği’ne iletilmelidir. Dilekçede seyahat tarihleri, seyahat nedeni, seyahat masraflarının nasıl karşılanacağı bildirilmeli, ev hanımları, öğrenciler ve SGK kayıtlı işçiler için ise sponsor ve işyerleri tarafından ek dilekçe hazırlanmalıdır.

Moritanya Ticari Vize Dilekçe Örneği

Moritanya İslam Cumhuriyeti, ticari anlamda gelişime açık ve gelişmeye de aç olan bir ülkedir. Türk iş insanlarının ticari amaç ile ülkeye gidip geldiği bilinmekte ve yeni iş insanlarına ise kapıları her zaman açık olmaktadır. Ülkeye yatırım çekmek isteyen Moritanya, buna karşın bu tür ticari aktiviteler için Moritanya ticari vizesi almak koşulunu getirmiştir.

Moritanya ticari vize talep dilekçesi ile vize başvurularınızı gerçekleştirmek üzere, aşağıda yer alan bilgileri dilekçe üzerinde doğru bir biçimde kullanmanız ve daha sonrasında ise vize başvuru evrakları ile desteklemeniz istenmektedir.

Moritanya vize formu nasıl doldurulur? Doldurulmuş Moritanya vize form örneklerine https://www.visacenter.com.tr/moritanya-vize-basvuru-formu/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu
× Moritanya Vizesi