Münih Vize

Almanya Münih Vize Başvurusu

Almanya sınırları içerisinde yer alan ve ülkenin 12.büyük şehri olan Münih, 1.5 milyonluk nüfusa sahiptir. Münih vize süreci, TC vatandaşlarının tamamlanması gereken bir işlem olmasından dolayı bunu ilgili evrakları sunarak alabilirsiniz.

Münih İçin Vize Gereklimi?

Münih için vize gereklimi: Türkler, Münih vize olmadan buraya gidemezler. Schengen kuralları ve aynı zamanda prosedürleri her daim uygulanır. Birtakım dokümanlar hazırlanmalı ve sunulmalıdır.

Münih İçin Vize Şartları

Münih için vize şartları ile alakalı olarak eksik belgenin bulunmaması, yurtdışı çıkış yasağının olmaması, formun doldurulması, parmak izi verilmesi gibi şeyler söz konusudur.

Münih Turist Vizesi

En fazla 90 gün olacak şekilde Münih turist vizesi alımı mümkündür. Schengen ve C tipi şeklinde de tanımlamak gerekiyor.

Münih Vize Başvurusu

Münih vize başvurusu sürecinde hem konsoloslukların hem de aracı kurumların yetkili olduğunu görmekteyiz. Burada unutulmaması gereken temel nokta randevu alım işlemi ve biyometrik olarak tanımlanmış parmak izi verme sürecidir.

Aynı zamanda evrakların eksik olmamasın azami derecede önem gösterilmelidir.

Münih Vize Evrakları

Belirlenmiş Münih vize evrakları şöyledir;

  • 2 tane biyometrik foto,
  • Geçerliliği 6 ay olan pasaport,
  • Kimlik fotokopisi,
  • Vukuatlı nüfus kayıt örneği,
  • Mesleği gösteren belgeler,
  • Otel rezervasyon evrakı,
  • Uçak bileti,
  • Dilekçe,
  • Seyahat sağlık sigortası olmak zorundadır.

Münih Vize Fiyatları / Ücreti

Türk Lirası ya da Euro olarak Münih vize fiyatları / ücreti ödenebilir. Bu da 80 Euro olarak güncellenmiştir. Başvuru sahiplerinin banka havalesini kullanmaları şarttır.

Münih Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Münih vizesi kaç günde çıkar: En erken Almanya vize çıkma süresi 5 gün olarak ifade edilmiştir. Eksik evrak ve yoğunluk söz konusu olursa 15 güne kadar uzayabilir.

Münih Vizesi Nasıl Alınır?

Münih vizesi nasıl alınır: Münih vize rahatlıkla alınır. Elbette başvuru işlemlerinin eksiksiz bir biçimde tamamlanması esastır. Bunun sonrasında vize hazır olduğunda konsolosluk durumu size bildirmektedir. Aynı zamanda aracı firmamız da bu anlamda size tüm desteği profesyonel bir bakış açısıyla vermektedir.

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.