Weisbaden Vize

Almanya Weisbaden Vize Başvurusu

Almanya’nın eski şehirlerinden birisi olan Weisbaden, ikinci dünya savaşında en çok zarar gören kentlerin başında geliyor. 278 bin kişinin yaşadığı bu şehre Türklerin yapacağı her türlü ziyaret vizeye tabidir. Weisbaden vize alımında kuralları harfi harfiyen bilmek, evrakları edinmek ve teslim etmek lazım.

Weisbaden İçin Vize Gereklimi?

Weisbaden için vize gereklimi: Weisbaden vize ücret karşılığında ve gerekli olan tüm belgeler sunularak alınmalıdır. Bunun olmaması, şehre giriş yapamayacağınız anlamına gelmesinden dolayı elde edilmesi bir zorunluluktur.

Weisbaden İçin Vize Şartları

Weisbaden için vize şartları hakkında şunları ifade etmek lazım;

  • Hukuki engel vize alımının önünde bir sorundur.
  • Kolluk kuvvetlerince arananlar vize alamazlar.
  • Her zaman tüm belgeler tam olarak sunulmalıdır.

Weisbaden Turist Vizesi

Weisbaden turist vizesi süresi alt limiti 15 gündür. Bunun en üst sınırı da konsolosluk tarafından 90 gün olarak belirlenmiştir.

Weisbaden Vize Başvurusu

Weisbaden vize başvurusu için randevu alım işlemi konsolosluk sayesinde son derece kolaydır.

Weisbaden Vize Evrakları

Her zaman Weisbaden vize evrakları olarak bilinen tüm belgelerin başvuru sürecinde sunulması çok önemlidir. Standart olarak pasaport, fotoğraf, kimlik kartı, ikametgah, vukuatlı nüfus kayıt örneği, bankadaki para durumunu gösteren resmi evrak olmak zorundadır.

Teminatı Euro üzerinden ifade edilmiş sağlık sigortası, öğrencilik ya da meslek durumunu gösteren evrak, her türlü rezervasyon, bilet, uçuş verisi, başvuru formu ve dilekçeyle süreç tamamlanır.

Weisbaden Vize Fiyatları / Ücreti

80 Euro Weisbaden vize fiyatları / ücreti şeklindedir. Tek bir yöntem aktif olarak kullanılabilir ve bu da banka havalesidir. Dileyenlerin Türk lirası olarak ödeme yapmalarının önünde bir engel yoktur.

Weisbaden Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Weisbaden vizesi kaç günde çıkar: Almanya vize süreci çerçevesinde, başvuruyu takip eden 5 iş günü içerisinde bunun sahibi olabilirsiniz. 15 güne kadar yayılması da söz konusudur.

Weisbaden Vizesi Nasıl Alınır?

Weisbaden vizesi nasıl alınır: Weisbaden vize belge temini, bunların sunumu, paranın ödenmesiyle alınır. Gerek resmi olan konsoloslukların ilgili departmanlarından gerekse bizim gibi aracı firmaların yollamasıyla edinebilirsiniz. Buna dair tüm bilgileri sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.