Hannover Vize

Almanya Hannover Vize Başvurusu

Almanya’da yer alan Hannover, aşağı Saksonya olarak bilinen eyalet içerisinde yer alır ve aynı zamanda bu özel bölgenin başkentidir. 535 bin kişinin yaşadığı kente gitmek isteyen Türk vatandaşlarının Hannover vize başvurusunu kurallara uygun bir biçimde yapmaları gerekmektedir. Aracı kurumları da bu noktada tercih edebilirsiniz.

Hannover İçin Vize Gereklimi?

Hannover için vize gereklimi: Hannover vize bulunmadan buraya giriş yapmak söz konusu olmadığı için ilgili vize adına başvuru yapmak sürecin değişmeyen bir parçasıdır. Bunu da konsolosluklar üzerinden sağlayabilirsiniz.

Hannover İçin Vize Şartları

Türk vatandaşları Hannover için vize şartları kapsamında başvurularını doğru bir biçimde yapmak zorundadırlar. Tüm belgeler sunulmalıdır. Mahkemesi olanlar vize alamazlar.

Hannover Turist Vizesi

Hannover turist vizesi süresi size bu kentte en fazla 90 gün için konaklama hakkını sunmaktadır. Bunun üstü ise uzun süreli bir vize demektir.

Hannover Vize Başvurusu

Belgelerin tamamlanması ve randevunun alınması için Hannover vize başvurusu konsolosluk vasıtasıyla yapılmak zorundadır. Bu işlem zor değildir.

Hannover Vize Evrakları

Hannover vize evrakları olarak tanımlanmış şu belgeler toplanmalıdır;

  • Meslek durumunu özetleyen belgeler,
  • SGK giriş tarihi
  • Pasaport, biyometrik özelliklere sahip 2 fotoğraf, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği,
  • Kimlik kartının önlü arkalı sureti,
  • Uçak bileti ve bunun özeti
  • Otel, hotel, apart rezervasyon çıktısı,
  • Sigorta poliçesi istenmektedir. Bunların tümü hata içermemelidir.

Hannover Vize Fiyatları / Ücreti

Hannover vize fiyatları / ücreti ile alakalı 80 Euro’luk bir ibare söz konusudur. Hem TL hem de Euro olarak ödenmesi mümkündür. Banka havalesi kabul edilmektedir.

Hannover Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Hannover vizesi kaç günde çıkar: Almanya vize başvurusunun tamamlanmasının ardından en az 5 gün beklemek gerekmektedir. 15 gün ise üst limittir. Bu süre zarfında vizeniz hazırdır.

Hannover Vizesi Nasıl Alınır?

Hannover vizesi nasıl alınır: Hannover vize almak isteyen Türk vatandaşlarının konsolosluk üzerinden yapacakları işlemi tamamlamaları gerekiyor. Ayrıca aracı firmaların da bu noktada  süreci yürüttüklerini ifade etmek lazım. İşletmemizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.