Bartın Vize Başvuru Merkezi

Bartın Vize Başvuru Merkezi

Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, İsviçre gibi Schengen bölgesi ülkelerine seyahat etmek isteyenlere, ABD, Kanada gibi ülkelerde çalışma izni, oturma izni almak isteyenlere hizmet veren Bartın Vize Merkezi, Visa Center Visa Global Services vize başvuru temsilciliğidir.

Sakarya Vize Merkezi

 Temsilciliğimize başvurduğunuzda her ülkenin kendine has vize verme koşullarını öğrenir, gerekli evraklarınızı tamamlar, uzman danışmanlarımıza bu evraklarınızı teslim eder ve vize alma sürecinizi başlatmış olursunuz.

Bartın'da nereleri gezelim?
Bartın’da gezilecek yerlere örnek olarak Ağlayan Ağaç’ı, Kapısuyu Koyu’nu, Delikli Şili’yi ve Tavşan Adası’nı verebiliriz.
Bartın kaç günde gezilir?
Bartın’ı tam olarak gezmek isteyen herkes 2 ya da 3 günlerini ayırmaları gerekmektedir.
Bartın'da orman var mı?
Evet vardır bu ormanlara örnek olarak Uluyayla’yı örnek olarak verebiliriz.

Temsilciliğimiz size vize başvuru formu doldurma, vize dilekçesi hazırlama, vize ücretlerinin tahsili, uluslararası sağlık sigortası ve yeşil araç sigortası, finansal bilgilerinizi belgelendirme, çalışma durumunuzu belgelendirme gibi konularda sınırsız ve kaliteli hizmet vermektedir. Tüm vize işlemleri için detaylı bilgilere temsilciliğimiz binasından, e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Bartın Vize Başvuru Merkezi

Bartın Vize Başvuru Merkezi

Başvurulacak Vize Türleri

Bartın Vize Merkezi temsilciliğimiz seyahat etmek istediğiniz ülkelerin tüm vize türleri için yapmanız gerekenleri size aktarır, bu ülkelerin kabul ettiği başvuru merkezlerinin nerelerde olduğu hakkında bilgi verir.

İstanbul ve Ankara konsoloslukların ve büyükelçiliklerin bulunduğu il merkezleri olduğundan bu merkezlerde işlemler kolaylıkla yapılmakta ve tüm dünyanın ülke vizeleri bu merkezlerden alınabilmektedir.

Başvuruda bulunabileceğiniz vize türleri genel olarak şunlardır:

  • Turistik kısa süreli vize
  • Ticari kısa süreli vize
  • Aile-akraba, arkadaş ziyaret vizeleri
  • Transit geçiş vizeleri
  • Eğitim ve öğrenci vizeleri- kısa süreli dil kursları, uzun süreli lisans, yüksek lisans, doktora ve öğrenci değişim programları için verilen vizeler
  • İnsani vizeler
  • Tedavi vizeleri
  • Oturma ve çalışma izinleri
  • Göçmenlik vizeleri

Daha detaylı bilgilere temsilciliğimiz ve İnternet sitemiz üzerindeki iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Bartın Vize Başvuru Merkezi Videosu;

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.