Diyarbakır Vize Merkezi

Diyarbakır Vize Merkezi İşlemleri

Diyarbakır Vize Merkezi vize alımları konusunda deneyimli kadrosu ile profesyonel, kaliteli, hızlı vize başvuru hizmeti veren bir merkezdir. Diyarbakır ilinde ikametgah eden kişilerin dışında ilçelerinde ve çevre illerde oturan vatandaşlar da merkezimizin hizmetlerinden yararlanabilir.

Diyarbakır vize merkezi, yurtdışında çalışma, oturma ve uzun süreli eğitim vizelerinin yanında turistik, ticari, kısa süreli eğitim ve dil okulu, aile-arkadaş ziyaret vizeleri gibi her türlü vize türünde vize alımında uzmandır.

Başvuru yapmaya karar verdiğiniz andan itibaren, deneyimli çalışanlarımız sizi vize alma konusunda yapmanız gerekenler açısından aydınlatacak, başvurularınızın olumlu sonuçlanması için gerekli vize başvuru dosyasını titizlikle hazırlayacaklardır.

Merkezimize bizzat başvurabilir ya da evraklarınızı kargo-kurye ile iletebilirsiniz. Vize başvurusunun sonuçlanması ülkeden ülkeye değişmektedir. Ortalama iki hafta sonunda vizenizin olumlu sonuçlanıp sonuçlanmadığını öğrenebilir, arzu ederseniz vizeli pasaportlarınızın adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır Vize Merkezi Tüm Vizeler İçin İşlemler

İtalya, Fransa, Almanya gibi Avrupa ülkeleri ve Schengen vize bölgesindeki ülkelerin vizeleri, Kuzey Amerika ülkeleri (ABD, Kanada) vizeleri, Okyanusya vizeleri (Avustralya, Yeni Zelanda) alma konusunda şirketimiz sektöründe öncü bir kuruluştur.

Siz seyahat amacınızı belirlersiniz, uzmanlarımız alacağınız vize türünü belirler ve size gerekli evrak listesini sunar. Evrakları tamamlarken danışmanlarımız hep yanınızdadır.

Belgelerde eksiklik olmaması ve başvurunuzun olumlu sonuçlanması için titizlikle çalışan personelimiz form doldurma, dilekçe yazma, finans belgelerini, sponsor belgelerini, öğrenci belgelerini oluşturmada sizi bilgilendirir.

İdata-Vfs, Global-Bls gibi kuruluşlarla ortak çalışan firmamız bağlantıları sayesinde vize başvurularında olumlu sonuç yüzdesinde sektöründe öncü konumdadır. Siz de kolayca vize almak istiyorsanız, tüm merkezlerimizden üstün kaliteli hizmet alabilirsiniz.