Doğu Timor Konsolosluğu

Doğu Timor Konsolosluğu

Güney Asya ülkesi olan Doğu Timor Cumhuriyeti’ne gitmeyi düşünüyorsanız vize sahibi olmanız gerekir. Sahip olduğunuz pasaport türü ayırt edilmeksizin vize zorunluluğunuz vardır. Seyahatiniz için vizeyi Doğu Timur Konsolosluğu aracılığıyla alabilirsiniz.

Vize İçin Konsolosluk İletişim

Türkiye’de Doğu Timor vatandaşları ve ülkeye seyahat edecek kişiler için hizmet veren diplomatik Doğu Timor Konsolosluğu yoktur. Bu nedenle vize işlemlerinizi Endonezya Ankara Büyükelçiliği üzerinden yapabilirsiniz. Büyükelçiliğe ulaşmanızı sağlayacak bilgiler şunlardır;

Adres: Prof.Dr.Aziz Sancar Cd, No:10, PO Box 42 Çankaya/Ankara

İletişim: 0312 438 21 90 – 92

E-posta: ankara.kbri@kemlu.go.id/kbriank@ttmail.com

Fax: 0312 438 21 93

Doğu Timor Konsolosluğu
Doğu Timor Konsolosluğu

Doğu Timor Kapı Vizesi

Doğu Timor’a yapacağınız seyahat 30 günden daha az sürecek bir geziyse konsolosluklara vize başvurusunda bulunmadan kapı vizesi alabilirsiniz. Bu vizeyi Doğu Timor sınırından alabilirsiniz. Seyahatiniz 30 günden uzun sürecekse Endonezya Büyükelçiliği’ne başvurabilirsiniz.

Konsolosluk vize başvurusu ve kapı vizesi hakkında merak ettiklerinizi Visa Center farkıyla öğrenebilirsiniz. Sizlere hem konsoloslukta hem de sınırda neler yapmanız gerektiği ekibimiz tarafından anlatılır. Bu sayede hangi işlemleri yapacağınız öğrenerek yolculuk planlarsınız. Ayrıca vize için evraklarınızı bizim göndermemizi talep edebilirsiniz.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Başa dön tuşu
whatsapp
×