Dominik Cumhuriyeti Konsolosluğu

Dominik Cumhuriyeti yaz tatili yapmak isteyenlerin sıklıkla seyahat ettikleri yurt dışı ülkelerinden birisidir. Dominik Cumhuriyeti’ne gidebilmek için Türk vatandaşlarının vize almaları gerekir. Vize alımı için başvurulacak olan kurum Dominik Cumhuriyeti Konsolosluğu’dur.

Dubai Aile Birleşimi

Konsolosluğa başvuru yapmadan önce Dominik Cumhuriyeti vizesi için gerekli olan belgeleri hazırlamalısınız. Dominik Cumhuriyeti Konsolosluğu – Visa Center başlığı altında yer alan konsolosluk bilgileri üzerinden randevu talebinde bulunduktan sonra, hazırladığınız evrakları belirtilen adrese bizzat kendiniz götürmelisiniz. Başvuru işleminiz sırasında sizden vize ücreti istenecektir.

Ücreti yanınızda hazır ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru tarihinden sonraki 15 gün içerisinde konsolosluk tarafından yapılan inceleme sonucunda vizeyi alıp almadığınız konusunda tarafınıza bilgi verilir.

Dominik Cumhuriyeti Konsolosluğu
Dominik Cumhuriyeti Konsolosluğu

Dominik Cumhuriyeti Konsolosluk Bilgileri

Dominik Cumhuriyeti, Karayipler’de bulunan bir ülkedir. Hispanyola Adası’nda bulunmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti bir ada ülkesi olduğundan dolayı çok dikkat çekmektedir. turistik olarak ziyaret eden pek çok turist vardır. Dominik Cumhuriyeti’ne giriş için doğru vize türünü almalısınız. Turistik vize, transit vize, ticari vize, öğrenci vizesi ve aile birleşimi vizesi vardır. Web sitemizi ziyaret ederek her türlü ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Dominik Cumhuriyeti Konsolosluğu Hakkında

Dominik Cumhuriyeti vizesi alabilmek için Dominik Cumhuriyeti Konsolosluğu’na başvuru yapmanız gerekmektedir. Vize başvurunuzu Dominik Cumhuriyeti Konsolosluğu’nun kendi web sitesi üzerinden yapmalısınız. Vize randevunuzu hemen oluşturmak için Dominik Cumhuriyeti konsolosluğu web sitesine girmelisiniz. Detaylı bilgiyi bizim web sitemizde bulabilirsiniz.

Dominik Cumhuriyeti Vize

Dominik Cumhuriyeti’ne gitmek istiyorsanız, vizenizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde alabilmek için web sitemizi ziyaret edin. Vize başvuru formunuz ve vize almanız için gerekli olan her türlü evrak ve ücreti sitemizde görebilirsiniz. Vizenizi hemen alabilmek için 1 ay öncesinde online randevu almanız önerilmektedir. Sorunuz olursa bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Başa dön tuşu
whatsapp
×