Belçika VFS Global Randevu

,
Belçika VFS Global Randevu

Belçika D tipi vize başvuru işlemleri için D tipi 180 günlük vize başvuruları Belçika VFS Global randevu sistemi üzerinden hızlı bir şekilde süreci başlatabilirsiniz. Schengen vize işlemlerine giren Belçika için C tipi ve D tipi vizeleri eğitim, iş, turistik, ticaret ve aile ziyaretlerinde kısıtlamalarla karşılamanıza neden olabilmektedir. Bu konu kapsamında VFS danışmanları sizlerle detaylı bilgi paylaşacaktır.

Belçika VFS Global Online Randevu Sistemi

Online randevu sistemleri Türkiye’nin her yerinde vize işlemlerinizi konsolosluğa gitmeden yapmanızı sağlamaktadır. Belçika VFS Global randevu alarak, Schengen vize başvurunuzu D tipi ve C tipi vize işlemleri üzerinden yapabilirsiniz. Gri, siyah, bordo ve yeşil pasaport başvurularınızı seçerek, vize tipine yönlendirilir daha sonra randevu sistemine kayıt oluşturabilirsiniz.

Online randevu nasıl alınır; Belçika VFS Global üzerinden randevu oluşturmak için bilgilerinizi detaylı bir şekilde girerek, bulunduğunuz il ya da ilçeye en yakın vize merkezine yönlendirirsiniz. Pasaport türü ve vize tipinizi seçerek Avrupa vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Belçika VFS Global Vize Hizmetleri

Belçika VFS Global vize hizmetleri için geniş danışman ve personel seçeneği sunar. Avrupa vize politikalarını bilen ve profesyonel hizmet alabileceğiniz seçenekler sunan VFS global vize merkezi belgelerinizi düzenlemenize destek olacaktır. Pasaport, evraklarınız, seyahat sigortanız ve kurye işlemleriniz için büyük bir ekiple sınırsız hizmet verilir.

 • Pandemi ve yoğunluk nedeniyle bilgi verilecektir.
 • Kurye seçenekleri sunarak, pasaport ve belgelerinizi adresinize teslim edilecektir.
 • D tipi ve C tipi vize işlemleriniz için evrak düzenlemeleriniz yapılacaktır.
 • Seyahat sigorta belgesi seçenekleri sunulmaktadır.
 • Schengen bölgelerine göre sizi yönlendirecektir.

Online sistem üzerinden başvurunuzu yaparak Belçika VFS Global vize merkezinin sunacağı hizmetlerden randevu sisteminin sunacağı avantajlardan yararlanarak kullanabilirsiniz.

Belçika VFS Global Vizesi Nasıl Alınır?

Vize almanız için yurtdışına çıkış kısıtlamasının bulunmaması gerekmektedir. Belçika VFS Global randevu sistemi üzerindeki direktifleri takip ederek, yoğunluk ve pandemi nedeniyle başvurularınız uzun bir sürece tabi tutulabilir. Bu nedenle 1 aya kadar rezervasyon işlemlerinizi yaptırmalısınız.

 • 000 Sağlık sigortası teminatı almanız gerekmektedir.
 • 2 biyometrik fotoğraf ve tam vukuatlu nüfus kayıt örneğiniz bulunmalıdır.
 • Eğitim, iş ve aile birleşimi için ek belgeler hakkında bilgilendirme yapılacaktır.
 • 3 aylık hesap dokümanı ve 3 aylık maaş dokümanınızı evrak listesinde bulundurmalısınız.
 • Rezervasyon belgeleriniz ve evraklarınız eksiksiz olmalıdır.
 • Belçika VFS Global danışmanları size detaylı bilgileri verecektir.

Belçika VFS Global Vize Başvuru Takibi

Online işlem yapabileceğiniz Belçika VFS Global güncel bilgi paylaşım alanına sahiptir. Başvuru takip işlemleriniz için randevu sistemine kayıt oluşturabileceğiniz seçenekler sunar. Profesyonel danışman hizmeti vererek, güncel bilgiler, Avrupa vize prosedürü ile ilgili detaylar paylaşılarak, pandemi ve kısıtlamalardan kaynaklanan uygulamalara göre yönlendirme yapılacaktır.

Evraklarınızın eksik olması durumunda sabah 8: 30 ile         14: 00 arasında düzenlemeler yapılarak, eksik evraklarınızı düzenlemenize destek olacaktır. VFS Global ekibi sizin için en kısa ve hızlı vize başvuru seçeneklerini sunarak, konsolosluk üzerinden edindiği bilgilerle detayları sizlere de iletecektir.

Belçika VFS Global Randevu Alamıyorum!

Belçika VFS Global randevu alamam nedeniniz pandemi ve yoğunluktan kaynaklanabilmektedir. Online vize işlemleri hızlı başvuru seçeneklerini sunarak, sitem üzerinden vize takibinizi de yapmanızı sağlayacaktır.

2023 yılındaki pandemi kısıtlamaları ve Avrupa vize başvuru prosedürüne uygunluk derecesine göre yönlendirilecektir. Pasaport ve evraklarınızla birlikte randevu aldığınız gün ve tarihte vize merkezine giderek, süreci başlatmanıza imkan verilmektedir. 90 212 373 58 25 üzerinden pazartesi ve Cuma günleri iletişim kurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://www.visacenter.com.tr/belcika-vizesi-guncel/

https://www.visacenter.com.tr/belcikada-evlenmek/

https://www.visacenter.com.tr/belcika-vizesi-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler/

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.