Mönchengladbach Vize

Almanya Mönchengladbach Vize Başvurusu

Mönchengladbach, 261 kişinin ikamet ettiği ve aynı zamanda kuzey Ren Vestfalya bölgesinde yer alan bir Alman şehridir. Mönchengladbach vize olmadan bu şehri ziyaret etmek, her ne amaçla olursa olsun kesinlikle söz konusu değildir. Bundan dolayı süreci başlatmak şarttır.

Mönchengladbach İçin Vize Gereklimi?

Mönchengladbach için vize gereklimi: Mönchengladbach vize alımı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için bir şarttır. Bu önkoşulu yerine getirebilmek adına konsolosluğun ifade ettiği belgeler üzerinden başvuruyu yapmak gerekmektedir.

Mönchengladbach İçin Vize Şartları

Mönchengladbach için vize şartları şu şekildedir;

  • Süren bir mahkeme varsa vize alınamaz.
  • Ayrıca istenen evraklar tam olmalıdır.
  • Her belgenin resmi olması şarttır.
  • Bir gelir ya da teminat gösterilmelidir.

Mönchengladbach Turist Vizesi

90 günü aşmayacak şekilde verilen Mönchengladbach turist vizesi, bu yönüyle kısa zaman dilimli olan bir izin olarak Almanya konsolosluğu tarafından sunulur.

Mönchengladbach Vize Başvurusu

Mönchengladbach vize başvurusu kurallar çerçevesinde ve her zaman konsolosluktan yapılır. Resmi siteden form indirilmelidir. Aynı zamanda randevu alım süreci de söz konusudur.

Mönchengladbach Vize Evrakları

İstenilen Mönchengladbach vize evrakları son derece büyük bir önem arz eder. Pasaport, meslek durumunu gösteren resmi bir doküman, öğrenciler için bunu ispatlayan belge, bankadaki paranın ve hesabın özeti, 2 tane fotoğraf olmalıdır. Tüm rezervasyonlar ve seyahat belgelerine ek olarak seyahat sağlık sigortası da konsolosluk tarafından istenmektedir.

İkamet, kimlik kartı fotokopisi olmak zorundadır. Bu sayede talep edilen evraklar tamamlanır.

Mönchengladbach Vize Fiyatları / Ücreti

80 Euro şeklindeki Mönchengladbach vize fiyatları / ücreti, bu yıl güncellenmiştir. Bu noktada TL de kullanılabilir. Konsolosluk hesabına havale yapılmalıdır.

Mönchengladbach Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Mönchengladbach vizesi kaç günde çıkar: Almanya vize alımlarında bekleme zamanı en erken 5 gün şeklinde iken en geç ise 15 gündür.

Mönchengladbach Vizesi Nasıl Alınır?

Mönchengladbach vizesi nasıl alınır: Mönchengladbach vize alımında özellikle konsolosluk tercih edilmesi halinde işlemleri tek başınıza yürütmeniz gerekmektedir. Aracı firmamız ise birçok işlemi sizin adınıza yaparak, bu noktada belgeleri de toplamaktadır.

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.