Freiburg Vize

Almanya Freiburg Vize Başvurusu

Freiburg, en bilinen Almanya şehirlerinden birisidir. Dağ eteğine kurulmuştur. 230 bin kişi burada yaşamlarını sürdürmektedir. Freiburg vize alımı noktasında belli evrakların edinilmesi, bunların sunulması gibi son derece kolay olan bir süreç vardır. Daha çok bilgi için yazımıza bakabilirsiniz.

Freiburg İçin Vize Gereklimi?

Freiburg için vize gereklimi: Freiburg vize başvurusunu yapmamış olan kişilerin bu şehre herhangi bir biçimde giriş yapmaları söz konusu değildir. Bundan dolayı ortada zorunlu olan bir durumun bulunduğunu ifade etmek lazım.

Freiburg İçin Vize Şartları

Freiburg için vize şartları şu şekilde sunulur;

  • Dilekçe ve sunulan belgeler paralel olmalıdır.
  • Vize alımında hukuki duruma bakılır ve sakıncalı olanlara vize verilmez.
  • Bankada belli bir miktarda para bulunmalıdır.

Freiburg Turist Vizesi

Freiburg turist vizesi olarak sunulan vizenin asgari süresi 15 gün olmakla beraber, 90 gün en üst limit olarak konsolosluk tarafından, gerekli belgelerin sağlanması durumunda verilmektedir.

Freiburg Vize Başvurusu

Konsolosluklar ile Freiburg vize başvurusu yapılır. Aracı kurumları da bu noktada unutmamak gerekiyor.

Freiburg Vize Evrakları

Toplanması gereken Freiburg vize evrakları şunlardan oluşur;

  • Yapılan işi gösteren belgeler, seyahat sağlık poliçesi, kimlik kartı fotokopisi, ikametgah, pasaport, 2 tane resim, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, form ve dilekçe hazırlanmalıdır.
  • Ayrıca hem uçuşun hem de bu şehirde kalınacak olan yerin rezervasyon bilgileri konsolosluğa verilmelidir.

Freiburg Vize Fiyatları / Ücreti

Banka havalesini banka üzerinden ya da online sistem üzerinden yaparak Freiburg vize fiyatları / ücreti olan 80 Euro’yu sorunsuz bir biçimde yatırabilirsiniz.

Freiburg Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Freiburg vizesi kaç günde çıkar: Almanya vize 5 günde çıkar. Aynı zamanda eksik evrak veya çok yoğun bir başvuru süreci söz konusu olduğunda bunun 15 gün olduğunu ifade etmek lazım.

Freiburg Vizesi Nasıl Alınır?

Freiburg vizesi nasıl alınır: Konsolosluk başvurusu ya da yetkilendirilmiş bir başvuru merkezi üzerinden Freiburg vize alımı sorunlu bir işlem değildir. Dikkat edilmesi gereken şey ise tüm evrakların tam, eksiksiz, çelişki içermeyecek şekilde sunulmasıdır. Firmamızı bu konuda arayarak bilgi alabilirsiniz.

Oyla! post
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.