Nijerya Konsolosluğu - Visa Center

Nijerya Konsolosluğu

NİJERYA KONSOLOSLUK BİLGİLERİ

NİJERYA FEDERAL CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ

Kançılarya: Uğur Mumcu Sokağı, No.56, 06700 G.O.P., Ankara
Telefon: 448 10 77-78-79
Faks: 448 10 82
E-Posta: embassynigeriaturkey@yahoo.co.uk
URL: www.embassynigeriatr.org
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma: 09:00-17:00

Nijerya Konsolosluğu

Nijerya’ya seyahat edecek olan Türk vatandaşlarının vize alma zorunluluğu vardır. Vize işlemleri ve bu işlemlere ilişkin hangi adımların takip edilmesi gerektiği konusunda sizlere bilgi vermek için kurmuş olduğumuz web sitemiz, Nijerya seyahatinizde ihtiyacınız olacak tüm bilgileri paylaşmıştır. Vizenizi alabilmek için başvuru yapacağınız yetkili kurum Nijerya Konsolosluğu İstanbul şubesidir. Ancak başvuru yapmadan önce yanınıza almanız gereken bazı evraklar vardır.

Nijerya Vizesi

Visa Center firması olarak turizm sektöründe yılların tecrübesi ile faaliyet göstermekteyiz. Hizmet alanlarımızdan biri olarak yurt dışı seyahatinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için sizlere yardımcı olmaktayız. Yurt dışına seyahat edecekseniz ve vize işlemlerini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Nijerya’ya gidecek olan Türk vatandaşlarının vize alım işlemleri konsolosluğa yapacakları başvuru sonucunda belli olur. Konsolosluğa gitmeden önce yanınızda bulundurmanız gereken evraklarla ilgili bilgilere web sitemizden göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra Nijerya konsolosluğunun açık adresi ve iletişim bilgileri gibi etmenler de web sitemizde sizlere sunulmuştur. 2021 Nijerya vize ücreti gibi konu başlıkları da web sitemizde yer almaktadır.

Nijer Konsolosluğu

Nijer diplomatik işlemler ve vize işlemleri Ankara Gaziosmanpaşa’da bulunan Nijer Büyükelçiliği üzerinden gerçekleştirilir. Ancak İstanbul, Antalya ve Bursa’da Nijerya Konsolosluğu bulunur. Bu konsolosluklar büyükelçiliğin verdiği yetkiye dayanarak vize işlemleriyle ilgilenirler. Ayrıca Nijer vatandaşlarının resmi işlemlerinin yapılmasını sağlarlar. Vize işlemlerini yapacak kişiler ise yaşadıkları yere bağlı olarak fahri konsolosluklardan yararlanabilirler.

Nijer Konsolosluğu İstanbul

İstanbul’da Nijer fahri konsolosluğu Beşiktaş ilçesinde bulunur. Pasaport yenileme, vize başvurusu, ölüm ilamı, kimlik yenileme ve doğum bildirimi gibi işlemler konsoloslukta yapılabilir. Vize başvurusu yapanlar 7-10 gün aralığında konsolosluktan yanıt alarak Nijer seyahatine çıkabilirler.

Nijer Konsolosluğu Antalya

Antalya’daki Nijer fahri konsolosluğu Muratpaşa’da hizmet verir. Hem Türk vatandaşları hem de Nijer vatandaşları Muratpaşa’ya giderek konsolosluk işlemlerini halledebilirler. Ancak işlemlerin tamamlanabilmesi için hafta içinde ve resmi tatil olmayan günlerde konsolosluğa gidilmelidir.

Nijer Konsolosluğu Bursa

Bursa’daki Nijer Konsolosluğu Bursa ve çevresi için hizmet verir. Vize başvuruları, vize randevusu, vize yenileme, evlilik belgesi, doğum bildirimi gibi işlemler konsolosluktan yapılabilir. Vize başvuruları için randevu alınması gerekir.

 

Nijerya Konsoloslugu

Başa dön tuşu
× Nijerya Vizesi